reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Wam dziewczyny ze ludzie ktorzy nigdy nie mieli stycznosci z invitro a tylko sluchaja ksiezy czy pisirow to powinni wejsc na takie forum i poczytac lub powinnysmy chyba jezdzic i robic pogadanki.Mam kolezankw w pracy-jedyna ktora wie o moim invitro.Jest juz starsza po 50tce i baardzo wierzaca ale nie nawiedzona.Ogolnie fajna babka.Powiem Wam ze ja troche uswiadamialam w tym invitro i ona byla bardzo zaskoczona bo ci ludzie co nie mieli stycznosci mysla ze kazda kobieta naprodukuje tyc jajeczek i powstanie z tego tyyyle zarodkow superowych i kazda kobieta zrobi sobie max 2 dzieci-no bo ZAWSZE sie udaje przeciez 😉a reszte zarodkow to do kosza wyrzucaja.JPDL!!!Nikt z tych osob nie wie ze czasami jest trudno wychodowac chpcby jeden lub 2 zarodki i ze kazda z nas sie cieszy jak jest ich wiecej bo przeciez 1,2,3 transfer i brak rezultatow.Ja swoja kolezanke uswiadamiam i mam nadzieje ze ona to powtorzy dalej dla swoich znajomych bo to naprawde wazne.
Taka refleksja mnie naszla dzisiaj😪
Ja usłyszałam jakiś czas temu w kościele- aby urodziło się jedno dziecko Z in vitro zabijanych jest 6 dzieci. Jak to usłyszałam z mężem to aż mi oczy z orbit wyszły ... i tak jak mówisz, ludzie nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi ale usłyszą takie coś i już mają zdanie na ten temat wyrobione ..
 
Ja usłyszałam jakiś czas temu w kościele- aby urodziło się jedno dziecko Z in vitro zabijanych jest 6 dzieci. Jak to usłyszałam z mężem to aż mi oczy z orbit wyszły ... i tak jak mówisz, ludzie nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi ale usłyszą takie coś i już mają zdanie na ten temat wyrobione ..
Jakbym coś takiego uslyszala to bym wyszła. I nie wróciła tsm nigdy więcej.
 
Ja usłyszałam jakiś czas temu w kościele- aby urodziło się jedno dziecko Z in vitro zabijanych jest 6 dzieci. Jak to usłyszałam z mężem to aż mi oczy z orbit wyszły ... i tak jak mówisz, ludzie nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi ale usłyszą takie coś i już mają zdanie na ten temat wyrobione ..
Jako osoba wierząca i jednocześnie osoba korzystająca z in vitro sądzę że chodziło o to że czasem zanim jedna ciąża się uda poprzedza je kilka poronień. Albo może chodzi o to że jeśli zarodek przed mrożeniem przestanie się rozwijać to jest hmmm wyrzucany? Nie wrzucajmy do jednego worka wszystkich chodzących do kościoła. Kościół zawsze będzie stał w obrocie życia na każdym jego etapie. Jeśli są gdzieś wątpliwości co do bezpieczeństwa tego życia to będzie z tym dyskutował. Przyznanie że in vitro jest dyskusyjne w dalszym ciągu.
 
Ja usłyszałam jakiś czas temu w kościele- aby urodziło się jedno dziecko Z in vitro zabijanych jest 6 dzieci. Jak to usłyszałam z mężem to aż mi oczy z orbit wyszły ... i tak jak mówisz, ludzie nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi ale usłyszą takie coś i już mają zdanie na ten temat wyrobione ..
No bo oni mysla ze kobieta to automat z gumami i naprodukuje -ze 200jajeczek z tego od razu zajdzie w ciaze urodzi 2 max 3 dzieci a reszte cyk do smieci.Masakra
 
Jako osoba wierząca i jednocześnie osoba korzystająca z in vitro sądzę że chodziło o to że czasem zanim jedna ciąża się uda poprzedza je kilka poronień. Albo może chodzi o to że jeśli zarodek przed mrożeniem przestanie się rozwijać to jest hmmm wyrzucany? Nie wrzucajmy do jednego worka wszystkich chodzących do kościoła.
Wiesz ale jyz jak kobieta zajdzie w ciaze naturalnie i to nawet kilka razy ale poroni to znaczy ze ok ale jak zajdzie z invitro i poroni to juz jest zlym czlowiekiem bo naraza i zabija dzieci?Poronienie to cos najgorszego oprocz gwaltu co moze przytrafic sie kobiecie nie wazne czy ciaza naturalna czy z invitro
 
reklama
Do góry