reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz ale jyz jak kobieta zajdzie w ciaze naturalnie i to nawet kilka razy ale poroni to znaczy ze ok ale jak zajdzie z invitro i poroni to juz jest zlym czlowiekiem bo naraza i zabija dzieci?Poronienie to cos najgorszego oprocz gwaltu co moze przytrafic sie kobiecie nie wazne czy ciaza naturalna czy z invitro
Nie kwestionuje cierpienia. Ani też nie oceniam kobiet po in vitro. Przecież sama nią jestem. Jednak uważam że tak jak wielu jest ludzi tak wiele opinii. Podobnie jest w kościele. Przecież o czymś świadczy fakt że kobieta po in vitro otrzymuje rozgrzeszenie....
 
Nie kwestionuje cierpienia. Ani też nie oceniam kobiet po in vitro. Przecież sama nią jestem. Jednak uważam że tak jak wielu jest ludzi tak wiele opinii. Podobnie jest w kościele. Przecież o czymś świadczy fakt że kobieta po in vitro otrzymuje rozgrzeszenie....
Ja wiem ze nie mozna wsadzac wszystkich do jednego worka typy kazdy lekarz to lapowkarz a kazdy ksiadz to pedofil.Ale nie rozumiem po co ksieza wtracaja sie w invitro skoro pojecia o tym nie maja.Ja tez jestem osoba wierzaca i wierze w Boga a nie ksiezy.
 
Powiem Wam dziewczyny ze ludzie ktorzy nigdy nie mieli stycznosci z invitro a tylko sluchaja ksiezy czy pisirow to powinni wejsc na takie forum i poczytac lub powinnysmy chyba jezdzic i robic pogadanki.Mam kolezankw w pracy-jedyna ktora wie o moim invitro.Jest juz starsza po 50tce i baardzo wierzaca ale nie nawiedzona.Ogolnie fajna babka.Powiem Wam ze ja troche uswiadamialam w tym invitro i ona byla bardzo zaskoczona bo ci ludzie co nie mieli stycznosci mysla ze kazda kobieta naprodukuje tyc jajeczek i powstanie z tego tyyyle zarodkow superowych i kazda kobieta zrobi sobie max 2 dzieci-no bo ZAWSZE sie udaje przeciez 😉a reszte zarodkow to do kosza wyrzucaja.JPDL!!!Nikt z tych osob nie wie ze czasami jest trudno wychodowac chpcby jeden lub 2 zarodki i ze kazda z nas sie cieszy jak jest ich wiecej bo przeciez 1,2,3 transfer i brak rezultatow.Ja swoja kolezanke uswiadamiam i mam nadzieje ze ona to powtorzy dalej dla swoich znajomych bo to naprawde wazne.
Taka refleksja mnie naszla dzisiaj😪
Mam to samo... Moja kuzynka starsza tylko 2 lata ode mnie, a poglądy skostniale na maksa.. Jak opowiedziałam jak to wygląda, to okazało się, że w ogóle nie ma pojęcia... Oczywiście nie stała się zwolenniczką in vitro, ale przynajmniej nie mówi, że ingeruję w boskie dzieło stworzenia 😉
 
reklama
Nie kwestionuje cierpienia. Ani też nie oceniam kobiet po in vitro. Przecież sama nią jestem. Jednak uważam że tak jak wielu jest ludzi tak wiele opinii. Podobnie jest w kościele. Przecież o czymś świadczy fakt że kobieta po in vitro otrzymuje rozgrzeszenie....
Jedna otrzymuje, inna nie. Zależy na jakiego księdza trafi.
I wmawianie ludziom, że żeby urodziło się jedno dziecko z in vitro to 6 musi umrzeć jest nie tylko kłamstwem, jest też podłością. Albo nie mają wiedzy na ten temat, albo nie chcą jej mieć. W obu przypadkach nie są partnerem do dyskusji.
 
Do góry