reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Patrzyłam na tą tabelkę z zakresami i Twoja beta się w niej mieści, przyrost dobry, póki co ładnie to wygląda ❤ oczywiście na pewno jest stres co będzie dalej, czekam razem z Tobą 😘 ja się czuję zupełnie normalnie, dopiero za kilka dni zacznę panikować ;) piekę właśnie pstrągi na obiadek 🤤
Ooo super u nas tez dzis na obiadek rybka😉Smacznego😜
Jutro rano lece znowu na bete i zobaczymy. Jesli bedzie slabo to wracamy jutro do Anglii a jeśli bedzie dobrze to zostaniemy tu jeszcze troche 😉
 
No tak straszycie tym korpo, że wolę nie ryzykować😅
Zrób, jak widzisz po zdjęciach jak robi i Ci się podoba to napewno Ci nie spierdol. i
I jeszcze Camilleka Ci ją doradza...
Ja powiem tak, to najlepiej wydane pieniądze na brwi i usta (oczywiście pomijam in vitro)
Ale na serio wstajesz rano i jesteś zajebista
A to tak nie masz naturalnie tą poranną zajebistością? 😂
 
My już w dwupaku kochane 🥰🥰🥰 mam jednego 3 dniowego, 10 komóreczek ślicznotka jak dla mnie ❤ I jednego chcieli mrozić dziś ( z tych niedojrzałych co dojrzały) ale poprosiłam żeby mrozili jutro, niech się jeszcze ciutkę podzieli. Do blastki nie czekam bo się boje o maleństwo. Mam prolutex i neoparin extra.
Super to teraz wielkie kciukasy niech zostanie z Tobą ✊❤❤❤
 
Bardzo. I dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Czyli invimed w Poznaniu w pełni polecasz?
Jak najbardziej. My jesteśmy bardzo zadowoleni.Klinika jest na najwyższym światowym poziomie.Ceny jak wszędzie. Ogromny plus: nie martwisz się badaniami, wynikami itp. Obchodzi Cię tylko pobieranie krwi w zabiegowym u przemilych dziewczyn.Ja jedynie z racji miejsca zamieszkania musiałam raz wykonać tsh, progesteron i estrogen przed punkcja no i potem 5 x bhcg w miejscu zamieszkania.
Pani dr podczas pierwszej wizyty pobierze cytologie, bakteriologie itp.Poza tym wszystko dzieje się B.szybko🙂u nas od 22.05 do pierwszej pozytywnej bety minęły 2 m-ce bez 2 dni 🙂dodam że w trakcie tsh skakało jak szalone więc zostały włączone leki i dodatkowo jestem alergikiem i astmatykiem i to w okresie pylenia🙈
Więc spokojnie z ręką na sercu POLECAM
 
My już w dwupaku kochane 🥰🥰🥰 mam jednego 3 dniowego, 10 komóreczek ślicznotka jak dla mnie ❤ I jednego chcieli mrozić dziś ( z tych niedojrzałych co dojrzały) ale poprosiłam żeby mrozili jutro, niech się jeszcze ciutkę podzieli. Do blastki nie czekam bo się boje o maleństwo. Mam prolutex i neoparin extra.
Powodzenia w dwupaku! Trzymamy kciuki ✊✊✊✊
 
reklama
Do góry