reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Liczę na to ✊🏻 Niby nie mam dużego brzucha ale przekręcić się cieżko, wstać cieżko ..
ale przy tej całej otoczce starania się o ciąże to pikuś.
Wszystkie dacie radę 🥰🥰✊🏻
Oczywiście, że tak... Dlatego ja jak zaczynam narzekać, że plecy mnie bolą, że spać nie mogę, że brzuch wielki...
to od razu stawiam siebie do pionu, że tak naprawdę powinnam dziękować Bogu, że się udało, a nie jeszcze narzekam
 
Mam porównanie z inną klinika (Szczecin),nie będę wchodziic w szczegóły bo nie warto, podsumowujac- jeden wielki koszmar.
Invimed:
-jakość obsługi na najwyższym poziomie
-dobro pacjenta na 1 miejscu
-wykwalifikowana i doświadczona kadra
- kazda wizyta jest wręcz ukojeniem dla naszej psychiki (mój mąż po kilku wizytach stwierdził że uwielbia tam jeździć,ostatnio z panią dr rozprawiali o wakacjach i windsurfingu:) )
-jeden lekarz przez całe leczenie (teraz jedynie wiz 07.08 u innego bo nasza dr jest na urlopie)
- na miejscu wykonują wszystkie badania i zabiegi np. histeroskopie itp
-każda para ma swojego Koordynatora Opieki Medycznej: nawet w weekend gdy dostałam plamienie bez problemu mogłam się skontaktować i dowiedzieć się że to nic poważnego ( od dopochwowych leków).Raz także po 22 koordynatorka mimo iż była w kinie to się że mną skontaktował i rozwijała wszelkie wątpliwości🙃
- kontakt z Klinika: na wszelkie zapytania mailowe z reguły reakcja jest do 10 min.
-polecam dr Dorotę Kuśnierczak ( super babeczka i ma ogromną wiedze- możesz poczytać na stronie Invimed Poznań).
To tak po krótce 🙂
Aaaa i zapomnialabym- sami dbają o to żeby dostać dofinansowanie, do nas dzwoniła Pani dyr z informacją gdzie i jak zdobędziemy potrzebne zaświadczenia itp.
Bardzo. I dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Czyli invimed w Poznaniu w pełni polecasz?
 
reklama
No dlatego nie potrzebnie czytałam na tym forum bliźniaczym bo się trochę nastawilam na 36t, a wiadomo że pierwsza ciąża to ja tam gow.no wiem... I Łykałam wszystko co przeczytałam
Im dłużej w brzuszku tym lepiej. Urodziłam 37+1 tc i córeczka nie miała siły ssać piersi. Dopiero po trzech, czterech dniach dała radę. Lekarze określali że jeszcze taka jak późny wcześniak.
 
Do góry