reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale to dlatego, że na początku jak tak wymiotowałam to schudłam 8. No nie dużo ale zobacz jaki mam brzuchol, a to dopiero 26tydzien, przeraża mnie co to bd pod koniec, jak teraz tak naprawdę zacznie on rosnąć
Laska jesteś ❤ Brzuch wygląda bardzo dobrze, a po Twoich opisach to już sobie nie wiadomo co wyobrażałam❤
 
Na dole jeszcze nie, odpukać, a krzywa jestem jak nie wiem.. na starość będę buty wiązac na stojąco..
za to czasem mnie bolą pod łopatka z jednej strony, tam gdzie mam skoliozę.
Masz bliźniaki a tylko 5kg na plusie, kobieto! Pozazdrościć!
Alicja zapomniala dodac slowo " narazie 5",zmieni sie jeszcze na jedynke z przodu😅😅😅
 
Tak i to nawet bardzo. Endometrioza uszkadza komórki, są gorszej jakości, albo się nie zapladiaja, albo bardzo szybko odpadają. Zwykli ginekolodzy często endomendy nie widzą, ale żeby klinika się nie dopatrzyła?
To akurat nieistotne, bo nie używam swoich komórek, tylko KD. Bardziej zastanawiałam się czy to nie jest przyczyną niepowodzeń przy transferach
 
Ja pierd..le😅😅
Siedze obok meza i mowie mu-msiu dzis jest 6dpt a ja nic nie czuje,nic mnie nie boli🙁a moj maz na to-daj przywale ci to cie zaboli🤣🤣Poczucie humoru mezusia.
P.s.jakby co to on mnie nie bije😄
A ja się dziś z deka ścięłam ze swoim, tak delikatnie bo gadamy ze sobą, i on potem się do mnie śmieje, że jak zniosą tę konwencję stambulską to mi da w tą jadaczke niewyparzoną 😂 😂 😂
 
Laska jesteś ❤ Brzuch wygląda bardzo dobrze, a po Twoich opisach to już sobie nie wiadomo co wyobrażałam❤
Wiesz co no dla mnie on jest ogromny, na zdjęciu nie widać 😂
Nie no naprawdę był cały czas malusieńki i tak z dupy wyskoczył nie wiadomo skąd, dlatego czuję się taka potężna, poprostu muszę się przyzwyczic do niego i tyle, ale dziękuję 🤗
 
reklama
Do góry