reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale to dlatego, że na początku jak tak wymiotowałam to schudłam 8. No nie dużo ale zobacz jaki mam brzuchol, a to dopiero 26tydzien, przeraża mnie co to bd pod koniec, jak teraz tak naprawdę zacznie on rosnąć
Moim zdaniem jak na bliźniaki to wcale nie jest duży brzuch ;) do tego jest taki ladny, okragly, bo mój bardziej taki podłużny i rozlany. I jesteś taka chudzinka !!
 
@nieagatka, jak było u Ciebie? Z endomenda, masz łagodniejszy stopień? Coś robiłaś? Bo w ciąży jesteś [emoji4][emoji4][emoji4]podpowiedź Goni coś [emoji4]
Przed pierwszą procedura 3 meisiace decapeptyl, sztuczna menopauza i zaskoczyło. Po porodzie od 6tyg tabsy I przy drugim podejściu okazało się, że ciąża w plus tabletki utrzymały mende w ryzach. Od 4 lat nie rośnie.
 
To akurat nieistotne, bo nie używam swoich komórek, tylko KD. Bardziej zastanawiałam się czy to nie jest przyczyną niepowodzeń przy transferach
endometrioza jak najbardziej moze byc przyczyna niepowodzen transferow. o ile jej wplyw na jakosc komorek jest watpliwy, to na percepcje zarodka i calego procesu implantacji i utrzymaniu zaimplantowanego zarodka - to pewnik.
 
To juz cie nie bede pocieszac 🤣🤣
Planowane cc w 38 tc.
W 38?😱
Ja czytałam, że do 36 trzymają nie dalej...
Matko za tydzień mam wizytę muszę dopytać, ja wiem, że im dłużej tym lepiej, ale pow czy naprawdę pod koniec jest taka masakra?
Kiedyś się niepotrzebnie naczytalam na forum bliźniaczym jak narzekają te dziewczyny, aż się usunęłam stamtąd
 
endometrioza jak najbardziej moze byc przyczyna niepowodzen transferow. o ile jej wplyw na jakosc komorek jest watpliwy, to na percepcje zarodka i calego procesu implantacji i utrzymaniu zaimplantowanego zarodka - to pewnik.
Masz dokładnie odwrotna teorie do tego co mówi moja klinika. Wg nich endomeda uposledza komorki, ale kiedy już uzyskasz zarodek i dochodzi do ciazy - endometrioza nie przeszkadza w utrzymaniu ciazy.
Moja gin specjalizująca się w endomendzie też tak twierdzi.
 
Moim zdaniem jak na bliźniaki to wcale nie jest duży brzuch ;) do tego jest taki ladny, okragly, bo mój bardziej taki podłużny i rozlany. I jesteś taka chudzinka !!
Nie no ogólnie to tylko w brzuch mi idzie, i gdyby taki został to by było zajebiscie...
Mnie przeraża poprostu myśl, że on dopiero zaczyna rosnąć teraz... I co to bd pod koniec
 
reklama
Do góry