reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pewnie zaraz mnie wywali. Ale jak poszłam we wtorek na szkole rodzenia, miałyśmy być na sportowo bo nauka oddychania, kazała się położyć i rękę na brzuch bo ona będzie sprawdzała czy się podnosi to miałam najmniejszy. Mało było widać. A mam już (od 6tc do teraz) 8,5kg na plusie.
Ale Ci mega zazdroszczę ja się też tak jarałam, że mam taki malutki, że jak leżałam to nie było widać nawet, a teraz mnie wywaliło strasznie... No ale u mnie dwójka to co ja się spodziewałam 🤦‍♀️ ja mam narazie 5kg na plusie ale spory brzuch.
Ciebie może jeszcze wywali ale jeśli nawet to też napewno nie jakoś mega, a bolą Cię plecy?
Ja to na dole na plecy nie mogę wytrzymać
 
reklama
Ja wyglądam na mordzie chyba tak samo jak i przed ciążą. Także ja wiem czy mi służy? Kochane z to wszystko nieważne ;)
Odważne jesteście z tymi makijażami permamentnymi, serio 😲
To się ciesz, że tak samo.
Ja ostatnio poszłam na kawe do koleżanki a ona na wejściu "matko ale pysków dostałaś" 🙈😂
Czemu Odważne? Ja poprostu lubię zawsze być pomalowana i mieć włosy zrobione, a wiadomo ile to czasu schodzi na to...
Wiec idziesz, płacisz, cierpisz i później rano budzisz się i nie ma tak dużo roboty 😅
 
Niestety. Mówiłam Ci o tym jak wrzucałaś wyniki... Przykro mi. Endometriozy na zwykłym usg nie wykryją. Laparoskopia tylko. Lub właśnie te markery. Fajnie byłoby określić, jaki masz stopień. Na pewno musisz to dziadostwo wyciszyć, by ten stan zapalny się uspokoił. I wtedy podejście. Najważniejsze, że wiesz, teraz możesz działać[emoji110][emoji8]
Jeśli są cysty czekoladowe jak u mnie to dobry gin od razu zauważy. Moja poprzednia Gin przez rok się nie dopatrzyła, że moja cysta jest endometrialna, a potem dwóch kolejnych już specjalistów powiedziało mi to w zasadzie 3sek po przyłożeniu głowicy usg...
 
Ale Ci mega zazdroszczę ja się też tak jarałam, że mam taki malutki, że jak leżałam to nie było widać nawet, a teraz mnie wywaliło strasznie... No ale u mnie dwójka to co ja się spodziewałam 🤦‍♀️ ja mam narazie 5kg na plusie ale spory brzuch.
Ciebie może jeszcze wywali ale jeśli nawet to też napewno nie jakoś mega, a bolą Cię plecy?
Ja to na dole na plecy nie mogę wytrzymać
Na dole jeszcze nie, odpukać, a krzywa jestem jak nie wiem.. na starość będę buty wiązac na stojąco..
za to czasem mnie bolą pod łopatka z jednej strony, tam gdzie mam skoliozę.
Masz bliźniaki a tylko 5kg na plusie, kobieto! Pozazdrościć!
 
Wogole dziewczyny muszę jechać do GP wziąść sobie chorobowe z pracy bo sobie wyobraźcie, wczoraj poszłam pierwszy raz do pracy po 3 miesiącach, ogólnie pracuje w hotelu jako Assistant Head Housekeeper, zajmuje się sprawdzaniem pokoi które posprzątały pokojówki.. A teraz ponieważ przez koronawirusa mają straszny dołek z kasą to chcą żebym ja im robiła wszystko, sprzątała pokoje, toalety publiczne, rozworzenie pościeli, robienie zamówień, dosłownie wszystko! Wczoraj byłam to się tak zmęczyłam.. Kaza mi dźwigać i w ogóle wykorzystywanie pełna para, wogole ich nie interesuje że mogę być w ciąży 😕
Mam nadzieję że dadzą mi zwolnienie bo jak nie to pewnie stracę pracę ale napewno nie dam się tak wykorzystywać...
Maskara co to za firma. Chyba czas na zmiany . Musisz zmienić prace. Ty i maleństwo jestescie teraz najważniejsi❤✊
 
To się ciesz, że tak samo.
Ja ostatnio poszłam na kawe do koleżanki a ona na wejściu "matko ale pysków dostałaś" 🙈😂
Czemu Odważne? Ja poprostu lubię zawsze być pomalowana i mieć włosy zrobione, a wiadomo ile to czasu schodzi na to...
Wiec idziesz, płacisz, cierpisz i później rano budzisz się i nie ma tak dużo roboty 😅
Odwazne, bo ja to sobie wyobrażam,że jak bym się kiedyś zdecydowała i poszła to znając moje szczęście by mi ktoś zrypał haha. I bym potem chodziła z takimi znaczkami Nike do góry nogami nad oczami 😂
 
reklama
Jeśli są cysty czekoladowe jak u mnie to dobry gin od razu zauważy. Moja poprzednia Gin przez rok się nie dopatrzyła, że moja cysta jest endometrialna, a potem dwóch kolejnych już specjalistów powiedziało mi to w zasadzie 3sek po przyłożeniu głowicy usg...
W przypadku, gdy masz cysty, tak. Ja nie miałam. Mimo 4 stopnia i u mnie na laparoskopii wykryli... Każdy inaczej. Więc mogą nie wypatrzyć.
 
Do góry