reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pewnie ,że tak .Chyba w tym szpitalu to jest odgórne zalecenie. Skierowanie dostawałam poczta jakieś 3 dni po transferze . A jak mi testy wychodziły negatywne i zadzwoniłam ,że może nie muszę przychodzić ,to i tak kazali ,że niby do dokumentacji . Jak raz chciałam sprawdzić czy dobrze przyrasta ,to się nie zgodzili 😤😤
Przypomnij mi w jakim mieście podchodzisz
 
reklama
Po 10 dniach raczej nie:) kiedyś krążył tu jakiś niemiecki kalkulator, @annemarie Ty go nam udostepniałaś


Wpisujecie kolejno : ilosc wstrzyknieta,wage wasza i ile dni minelo od zastrzyku.
 
@Czarna_85 czy musisz robić morfologię na bieżąco przy tym acofilu? Pytam bo zapewne też mnie czeka acofilu przy następnym podejściu.... Trzymam mocno kciuki za jutro! U mojej koleżanki po ivf, ból nóg był pierwszym objawem powodzenia, jak to Ona mówiła że ją nogi drą 😘
Tak robię morfologie z rozmazem co 3 zastrzyki czyli wychodzi co 9 dni wiec nie jest tak źle. Juz czekam na ten jutrzejszy dzien ale boje się czy bede miala wyniki w ten sam dzien bo ostatnio jak robiłam progesteron to musialam czekac jeden dzien na wynik wiec mam przeczucie ze jutro jeszcze sie nie dowiem 😘😘😘
 
@mary.m ty tez raz zrobilas bete w innym labie i jak niestety sie to pozniej okazalo nie mialo to znaczenia? Mialas chyba bardzo podobne przyrosty do moich? Zarodek 5AA?
 
reklama
Do góry