reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie miałam tak z beta ale tak miałam z progesteronem w tych samych jednostkach najpier zrobiłam w diagnostyce dzień wcześniej i wyszedł mi poniżej 1 w alab i tam mi wyszedł 3 ( nici z transferu) wiec ja załamana ze za wysoko i nie będzie transferu zadzwoniłam do mojego ginekologa z płaczem a on mówi żeby jeszcze raz zrobic w diagnostyce i tam znowu w ten sam dzień co alab 1.2 i transfer się odbył- moj mówi ze to kwestia odczynników!!!
a co do bhcg to pamiętaj ze w 5 dpt zarodek się zagnieżdża i tak naprawdę prawidłowe wartości przyrostów są dopiero po całkowitym zakopaniu się w endometrium!!! Ja bym liczyła od 75 i dopiero te przyrosty brala bym pod uwagę kiedy zarodek już jest prawie całkowicie zakopany w endometrium - a Twój przyrost jest powyżej 66% co jak na czas wykonania jest ok!! Weszłam tez na forum novum ubrań embriolodzy wypowiadają się ze nawet podwojenie wartości jest ok!!!! Głowa do góry!!! Ja z całych sił trzymam kciuki za Ciebie bo wiem przez co przeszłaś i musi być ok!!!! 😘
Karolina gdzie robilas KD w Czechach?
 
Oooo to nowość dla mnie 😊ja w 2 klinikach i w każdej w ich wytycznych jest tylko test ciążowy w 14dpt .. ale może gdybym się uparła .. tylko wcześniej i tak pewnie każda sikanca robi to już można się nastawić ... ☺️
Pewnie ,że tak .Chyba w tym szpitalu to jest odgórne zalecenie. Skierowanie dostawałam poczta jakieś 3 dni po transferze . A jak mi testy wychodziły negatywne i zadzwoniłam ,że może nie muszę przychodzić ,to i tak kazali ,że niby do dokumentacji . Jak raz chciałam sprawdzić czy dobrze przyrasta ,to się nie zgodzili 😤😤
 
reklama
Do góry