reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, nie wytrzymalam i kupiłam sobie test, zrobiłam sikanca i jest cień cienia... Wiem że może to głupie żeby tak wcześnie robić i jeszcze wszystko może się wydarzyć ale to takie świetne uczucie bo pierwszy raz w życiu widzę na teście 2 kreseczki 😍
Super!!!! Brawo Wy!!!! Doczytałam ze dzisiaj jesteś 5dpt??? Mam nadzieje ze dobrze doczytałam??? A miałaś transfer blastki??? Śnieżynka czy mrozak ???
 
reklama
Super!!!! Brawo Wy!!!! Doczytałam ze dzisiaj jesteś 5dpt??? Mam nadzieje ze dobrze doczytałam??? A miałaś transfer blastki??? Śnieżynka czy mrozak ???

Dzisiaj 6dpt, juz sama sie pogubilam ktory to dzien bo nawet nie wiedzialam jaka data dzis a to sie okazalo ze 6dpt swiezaczka, mialam robione ICSI 😘😘😘
 
U mnie w szpitalu robią hcg,14 dpt po świeżym i 12dpt po crio. Także chyba w każdej klinice inaczej . Tylko raz i więcej się nie doprosisz 😬😬
Oooo to nowość dla mnie 😊ja w 2 klinikach i w każdej w ich wytycznych jest tylko test ciążowy w 14dpt .. ale może gdybym się uparła .. tylko wcześniej i tak pewnie każda sikanca robi to już można się nastawić ... ☺️
 
Dziewczyny, nie wytrzymalam i kupiłam sobie test, zrobiłam sikanca i jest cień cienia... Wiem że może to głupie żeby tak wcześnie robić i jeszcze wszystko może się wydarzyć ale to takie świetne uczucie bo pierwszy raz w życiu widzę na teście 2 kreseczki 😍
Jaki cień cienia ???! To pożądna krecha jest 🥰gratulacje 😊😊😊😊będziesz gruuuubaaaa 🥰
 
Ja myslalam ze ty sobie zrobilas te immuno - albo przynajmniej pamietam ze duzo tego robilas i nam wstawialas... NApewno powtorz antykardiolipinowe bo one nie stale a po poronieniu moglo Ci bardzo podskoczyc - to wazne... Ku...wwaaa wlasnie Joanna Krupa sie chwali swoja coreczka - ile ona ma lat ????? Taka kobieta odstawia sobie macierzynstwo na pozniej zeby zrobic kariere i pozniej sobie zaplanuje ciaze i bach - a ja kilka lat walcze o to dziecko i juz mi sil brakuje ;(
Tak na prawdę nie wiadomo ile czasu się starała. Celebryci przedstawiają wszystko jak chcą co nie koniecznie jest prawda. Rozenek też kilka lat się chyba starała. Tobie też się uda zobaczysz. 😊
 
5 dpt 15
7 dpt 72
9 dpt inee labo 125 w tych samych jednostkach
I co Ty znowu dramatyzujesz..? Minimalny przyrost to 66% to go masz. Ogółem ja miałam podobnie 6dpt 46 9dpt 206 11dpt 320 nawet 66% nie było. Ogółem mówi się, ze minimalny przyrost to jest nawet 50%. Moja beta nie rosła jakos kosmicznie, dziewczyny mnie przegoniły ;-) Podwajala się co 3-4dni nawet po 1000. Tez się bałam, mimo to ze nie była ogromna a taka średnia to mdłości miałam okropne:p Za minimum w 10dpt uznaje się betę trzycyfrowa wiec ja tu dramatu nie widzę :-) masz przebadany zarodek, pamiętasz..?? Wiesz ze nawet CZTEROCYFROWA beta nie zagwarantuje Ci, ze wszystko dobrze się skończy. Myśl pozytywnie narazie nie masz się czym martwić. Twój mózg będzie Ci podpowiadał czarne scenariusze. To tylko myśli a myśli nie wiedzą wszystkiego :-)
 
reklama
Dziewczyny, nie wytrzymalam i kupiłam sobie test, zrobiłam sikanca i jest cień cienia... Wiem że może to głupie żeby tak wcześnie robić i jeszcze wszystko może się wydarzyć ale to takie świetne uczucie bo pierwszy raz w życiu widzę na teście 2 kreseczki 😍
Jaki to cień?! Tym bardziej cień cienia?! który to dpt? To był świeży transfer, prwada?(czy ja mieszam?) Brałaś ovitrelle przed punkcja?
 
Do góry