reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczęta, czy możecie mi wyjaśnić o co chodzi z progesteronem przed punkcją? W poniedziałek mam punkcję, wczoraj pobrali krew A progesteron wyniósł 1,47 ng/ml. Szukam i szukam o jedyne co znalazłam to że od 1,5 jest za wysoko i że nie będzie wtedy transferu. Czy to prawda? Nie mam co liczyć na transfer?
Taka wartość progesteronu świadczy o tym Ze endometrium już się starzeje i nie będzie w stanie przyjąć zarodka. W takim przypadku transfer jest zazwyczaj w kolejnym cyklu 😉😉
 
Każda z nas się doszukuje objawów bo my tak bardzo chcemy wierzyć, ze się uda 🥰 a jakim protokołem szłaś? Jakie leki miałaś? W trakcie stymulacji musieli zbadać ci estradiol i progesteron, dwie godziny przed każdym usg musiałaś mieć pewnie pobrana krew...tylko ja akurat już mam wysoko po pierwszym usg i dlatego panikuje 😅
U mnie wszystko inaczej wygląda dlatego że ja nie mam możliwości innej niż komórka dawczyni. Chorowałam onkologicznie i wszystko inne przepadło. Kd to moja ostatnia i jedyna szansa.
W Novum standardowe badania, a w trakcie cyklu jedynie usg i monitoring endometrium. W tym czasie brałam 4mg estrofem i diphereline 0.1mg zastrzyk rano. Trzy dni przed transferem diphereline odstawialam a za to biorę 3x2 luteinę podjęzykowo i 3x1 lutinus dopochwowo. Poza tym no spa w razie potrzeby i kwas foliowy. Tyle z leków.
 
U mnie wszystko inaczej wygląda dlatego że ja nie mam możliwości innej niż komórka dawczyni. Chorowałam onkologicznie i wszystko inne przepadło. Kd to moja ostatnia i jedyna szansa.
W Novum standardowe badania, a w trakcie cyklu jedynie usg i monitoring endometrium. W tym czasie brałam 4mg estrofem i diphereline 0.1mg zastrzyk rano. Trzy dni przed transferem diphereline odstawialam a za to biorę 3x2 luteinę podjęzykowo i 3x1 lutinus dopochwowo. Poza tym no spa w razie potrzeby i kwas foliowy. Tyle z leków.
Aha rozumiem kochana, ja byłam stymulowana Rekovelle ale chyba za duża dawka i mam wysoki poziom estradiolu i progesteronu już po 5 dniach. A w pon mam punkcję.
 
reklama
5 dpt 15
7 dpt 72
9 dpt inee labo 125 w tych samych jednostkach
Bo u mnie w sobote nieczynne... lekarz mowil ze oni robia u siebie wyniki, w wieluniu tez u siebie bo nie wysylaja nigdzie kuriera tylko robia na miejscu ale na gameta mam ze z diagnostyka a wieluniu na rejestracji wyczytalam diagnostyki - to chyba to samo...
 
Do góry