reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piersi mnie bola caly czas a poza tym mam tylko lekkie bole okresowe ale to nie sa skurcze...
Gdybys zrobiła betę tak jak wszedzie zalecają w 10 dpt i zobaczyłabys wynik z dzisiaj, to byś się cieszyła, prawda?
Nie chce Cię na sile pocieszać, ale ten przyrost przecież nie jest zły! Może nie wystrzelił w kosmos, ale to wszystko mieści się w normie! 😘
Dopiero kolejne badanie, pokaże Ci, czy te przyrosty są prawidłowe 😉😘
 
Dziewczyny boje się, dziś przestały mnie boleć piersi, opadły. Wygrzebałam wczoraj jednak w szafce Duphaston i wzięłam, ale czuje, że to już wszystko po nic. Znowu czuję się okradziona z nadzieji. Poza tym dziś już powinien być 5 tydzień+0dni (zawsze mam problem jak podawać, czy skończone czy rozpoczęte), a ja czuję się wyśmienicie, żadnych wymiotów, czasem coś mnie pociągnie w pachwinie. Aj ta huśtawka emocjonalna podaczas starań o ciążę i jej utrzymanie to jest wykańczające, nie wiesz nigdy dokąd to prowadzi.
Zazdroszczę tym co mają łatwo i tak spokojnie podchodzą do ciąży, w tamtym roku koleżanka już po teście kupowała rzeczy dla dziecka (to jej drugie), zazdroszczę jej tej niewiedzy i spokoju.
Kochana mnie też na początku raz bolały piersi, a zaraz przestawały i później znów bolały... A z tym samopoczuciem to do 9 tygodnia tak się cieszyłam, nie czułam kompletnie nic... A później się zaczęło, wymioty co dwie godziny, schudłam 8kg... Także ciesz się, że się dobrze czujesz😁
Ja wiem, że przynajmniej jak byś miała mdłości to byś była spokojna, ale naprawdę jeszcze masz czas, jeszcze mogą przyjść
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy przy krio transferze warto dopłacać do Embryo Glue? Pomaga? Na czym to ogólnie polega? Chcem zrobić wszystko abym później mogła przyjrzeć się sobie w lustrze i powiedzieć że zrobiłam wszystko aby się udało. Jak nigdy owoców nie jadlam tak teraz jem je na potęgę, próbuje zmienić wszystko w swoim odżywianiu, co do suplementów może warto coś więcej brac niż kwas foliowy? Jestem zielona w tym wszystkim 😔 niby za 4 dni ma przyjść @ później czeka mnie wizyta i umawiamy się na transfer. Ale wiadomo jak z nią jest... Jak jest potrzebna to nie przychodzi na czas :/ 😔
 
Aha rozumiem kochana, ja byłam stymulowana Rekovelle ale chyba za duża dawka i mam wysoki poziom estradiolu i progesteronu już po 5 dniach. A w pon mam punkcję.
Hej. W Novum masz hormony w innych jednostkach więc nie masz za wysokich. Estradiol sobie przelicz na pg/ml, bo masz w pmol. A progesteron masz w mnol/L. Więc i progesteron i estradiol są trochę niższe. Ja dwa dni przed punkcja miałam estradiol 6900 a progesteron 2,1.
Nie miałam hiperki i transfer udany.
Także nie zamartwiaj się na zapas. Jest dobrze 👍
 
reklama
Do góry