reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • 2020-07-20 23.43.59.jpg
    2020-07-20 23.43.59.jpg
    1 016,4 KB · Wyświetleń: 69
Hej! Czy Ty jesteś pierwszy raz Rekovelle stymulowana? To moja 5ta stymulacja a pierwszy raz na Rekovelle.. 12mgr dziennie 5 dni potem 2 dni po 10mcg.. Jakie Ty masz dawki?
tak pierwszy raz na Rekovelle. Moja dawka to 14 mgr narazie przez piec dni, w czwartek mam pierwszy podglad i zobaczymy co dalej ...Podobno ten lek dobiera się proporcjonalnie do AMH i wieku i wagi. Ja mam mniejsze AmH niż Ty ostatnio, pamietam, ze miałaś3 różne wyniki. Ciekawa jestem jak zareagujemy na ten lek 🤔
 
Nie wiem czy u nas tez jest sens, bo mimo ze lekarz mówi żeby próbować naturalnie, to ja już całkiem straciłam nadzieje, ze np nie tak kiedyś nie napiłam się lampki wina, bo może zaskoczyłam, przez tyle lat już mi odeszły wszelkie nadzieje. Moj mąż nie jest przeciwny invitro, tylko ja go trochę chciałam podrasować, nawet do invitro, ale na ile to skuteczne, to nie wiem... parametry się poprawiły, na ilość na pewno i ruchliwość, ale tym razem nie badaliśmy czy na jakość.
Pierwsza procedura za nami, jeśli druga się uda, to pewnie powiem ze Profertil pomógł, jeśli nie to ze o du.pe to rozbić 😂😉
Witaminy zawsze coś tam pomogą ;-) tylko trzeba uważać cynk bodajże wypłukuje chrom z organizmu i ciężko jest go uzupełnić. A u facetów cynk to podstawa w tych witaminach, po 3 miesiącach trzeba odstawić na jakiś czas. Zdrowsza jest dieta zbilansowana niż te witaminy :-) chociaż u nas dieta ito i wyniki różne przy in vitro były. No, ale po jednych lekach mężowi skoczyły wyniki szału nie ma do IUI nie wystarczało. Jednak te leki poprawiały krążenie w tkankach jakieś po wylewie itp. To nawet artykuły czytałam o tym leku;-) ale nazwy nie pamietam ;-P
 
tak pierwszy raz na Rekovelle. Moja dawka to 14 mgr narazie przez piec dni, w czwartek mam pierwszy podglad i zobaczymy co dalej ...Podobno ten lek dobiera się proporcjonalnie do AMH i wieku i wagi. Ja mam mniejsze AmH niż Ty ostatnio, pamietam, ze miałaś3 różne wyniki. Ciekawa jestem jak zareagujemy na ten lek 🤔
Z tego co czytałam to Max dawkę 12mgr się daje ponizej amh 15pmol..
 
reklama
Z tego co czytałam to Max dawkę 12mgr się daje ponizej amh 15pmol..
Tez tak czytałam ale przy pierwszej stymulacji taka jest maksymalna. Ja już miałam mega mocne stymulacje gonal f 300 plus 150 menopur i miałam 8 i 7 komórek ( 2 razy takie dawki) i tylko jeden transfer z jedna blastocysta wiec lekarz powiedział, ze taka zastosujemy żeby coś wycisnąć ze mnie...ja się bardziej boje, ze za mała dawka i nic nie wyciśniemy niż ze za dużo...No ale to lekarz zadecydował.
 
Do góry