reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Sprawdzaj aprawdzaj. Ja po dzisiejszej wizycie jestem troche zniesmaczona jego zachowaniem tak troche olewacko mnie potraktowal dopatrzyl sie ze mi jednej rubelli nie zrobili i jeszcze zlecil usg piersi i progesteron i estradiol mam zrobic i 30.07 wizyta kolejna na podgladanie endo i decyzja jak dalej postepowac. Czyli dostalam zielone swiatlo i zlecony estrofem o dziwo doustnie no i powiedzial ze chyba trzeba bedzie zrobic histerioskopie ...... Kurde z kad ja na to wszystko kase wezme:( chyba musze wlam na jakis bank zrobic .... Bo na nfz to chyba nie mam co liczyc co ?
Ja kiedyś histerię na NFZ miałam. Pewnie dlatego, że mój profesorek pracuje w szpitalu i wpisał mnie na planowe badanie 😉
 
reklama
Czy to jest taki zły wynik? Już zmęczona jesteś... wiem, ale to pierwsza pozytywna beta. Wcześniej być może zarodki nie miały szans. Teraz będą się implantowac te najsilniejsze bo obstawiona jesteś lekami, ale urodzą się najładniejsze:-) To znak, ze idziesz w dobrą stronę. Ja miałam podobnie, ale to jest znak ze może się zaimplantować.
Jesteś o krok bliżej do celu. Tak trzeba myśleć,ja po dzisiejszej becie uznałam,że to właśnie kolejny krok,więcej wiemy i musimy być cierpliwi.Innego wyjścia nie ma. To,że doszło do zagniezdzenia to jest sukces, następnym razem lekarz również będzie wiedział więcej więc głowa do góry.
@fredka84 idziesz w dobra stronę.....może przed następną stymulacja jeszcze raz zapisz się do Paśnika. Niemożliwe abyś wylosowała aż tyle razy wadliwe zarodki, no kuwa niemożliwe.....
Fajnie piszecie dziewczyny, trzeba widzieć pozytywy nawet jak sytuacja jest beznadziejna. [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Trochę tańszy niż Profertil, ja płaciłam coś ok 150e na trzy miesiące
Tu masz skład, jeszcze miesiąc czekania i zrobimy ponownie badanie nasienia. Wtedy powiem wam czy podziałaly [emoji4]
Image%20(5).jpeg
Image%20(6).jpeg
 
Sprawdzaj aprawdzaj. Ja po dzisiejszej wizycie jestem troche zniesmaczona jego zachowaniem tak troche olewacko mnie potraktowal dopatrzyl sie ze mi jednej rubelli nie zrobili i jeszcze zlecil usg piersi i progesteron i estradiol mam zrobic i 30.07 wizyta kolejna na podgladanie endo i decyzja jak dalej postepowac. Czyli dostalam zielone swiatlo i zlecony estrofem o dziwo doustnie no i powiedzial ze chyba trzeba bedzie zrobic histerioskopie ...... Kurde z kad ja na to wszystko kase wezme:( chyba musze wlam na jakis bank zrobic .... Bo na nfz to chyba nie mam co liczyc co ?
Ja robiłam hosteroskopie na NFZ.. lekarz z kliniki dał mi skierowanie do szpitala... Mógł, bo pracuje też w szpitalu... Nawet nie wiem ile zaoszczędziłam 😉... Ale w końcu od tyłu lat płacę ZUS, a nigdy żadnego zwolnienia nawet... Refundacji in vitro oczywiście też nie miałam... Popytaj, może uda się w szpitalu zrobić. Jedyna wada to to, że straciłam prawie 2 dni, bo poszłam na izbę o 10 jednego dnia, a wypuścili mnie następnego o 18.00
 
A gdzie to robisz? Prywatnie czy w szpitalu? Jeśli w szpitalu, to koniecznie weź coś do picia i jedzenia, bo na bank ci nie dadzą... 😉
W swojej klinice u mnie po punkcji to szybko wypisywali jakiś 40min Żeby zwolnić łóżko :p a tu chyba to samo znieczulenie.. ja jeszcze strasznie wymiotuje po wiec nie wolno mi pic i jesc po zabiegu przez 2h. Przy pierwszej narkozie to nawet woda wymiotowałam. Boje się troszkę :-( mam jeszcze bradykardie, nic strasznego ale złe znoszę te narkozy. W sumie to będzie moja czwarta w życiu - 3 pick upy.
 
reklama
Ma lepszy skład niż Profertil. Więcej witamin. Jak moj już wyje wszystkie, to mu zamówię to co polecasz. Dziękuje 😘
Mój mąż miał leczenie roczne zaczęli od witamin bo tez był przeciwny in vitro. Potem poszły leki najróżniejsze na ukrwienie nie pamietam nazwy, na obniżenie estradiolu ( miał w normie) cała kuracja eksperymentalna, nawet cło brał :-) Ogółem to nasienie się tworzy około 3 miesięcy efekty pełne będą dopiero wtedy. Ten sam lekarz mówił mu o in vitro, ale on nie chciał. Po roku zmienił zdanie. Nawet biopsje miał. Dr Wolski z Novum powiedział mu to samo później a to jeden z najlepszych andrologow. Przy niskich parametrach nasienia zawsze można zrobić „zbiórkę”. Nie wiem na ile to jest skuteczne u nas nie było już sensu.
 
Do góry