reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Boziu wróciłam z kliniki i poszlam odespać ból i całe nerwy 🤷‍♀️wstalam na antybiotyk i wchodzę was pod czytać a tu takie newsy @fredka84 kochana gratuluję z calego serca ❤ Aby ten cud trwał i trwał i tak przez 9 miesięcy 😍😍

Jak się czujesz po punkcji Kochana? Teraz pewnie nerwowe oczekiwanie ile będzie zarodków, kiedy masz dostać jakąś informację?🌼
 
reklama
Nie myśl co się złego wydarzyło ,zobaczysz ile jeszcze się dobrego wydarzy 😊😊
Trzymam się ☺dziękuję ...staram sobie tłumaczyć ,że nie mam na to wpływu ...i czy ja będę się dołowała czy nie ,to wyniku nie zmienię ,niestety ...Teraz jestem w Polsce i mam zamiar ten czas dobrze wykorzystać ,czytaj 😉zrobić duuuzo badań i naładować baterie z rodziną 😍
A Twoje dzisiejsze wyniki♥..,nie ukrywam ,że podniosły mnie na duchu 💪💪💪

Jesteś bardzo dzielna ❤ większość z nas wie jak negatywna beta boli mimo wszystko 😔
 
Pomysł na naturalsika to taki mój plan b, i trochę taka reakcja obronna na porażkę. Jest jeszcze spora wada mojego planu, bo nigdy nie miałam zdrowej ciąży i tylko problemy zdrowotne z tego były. Ale jak to mówią jeśli coś jest głupie ale działa, to wcale nie jest głupie.
Mam do ciebie pytanie bo u mnie endometrioze potwierdzili podczas laparoskopii, wcześniej tylko była sugerowana, jedyne co pamiętam z dawnych opisów usg że gdzieś tam kiedyś jakies torbiele miałam, a teraz nikt przy badaniach nie komentowal czy widać coś w związku z endometrioza. Czy zwykle USG pokaże że tam się na nowo coś złego w tym kierunku dzieje? I co miałoby to być?
Trzymam kciuki żeby ci się udało naturalnie. Poza endomenda masz jeszcze jakieś stwierdzone problemy? Udało ci się już kiedyś zajść?
Tak dokładnie na usg widać czy są jakieś zmiany
Tak udało mi się za pierwszym razem in Vitro ale poroniłam..i naturalnie tez ostatnio się udało ale też poroniłam..
Dlatego badania genetyczne mi zlecił
U mnie endo i poronienia..
 
Tak dokładnie na usg widać czy są jakieś zmiany
Tak udało mi się za pierwszym razem in Vitro ale poroniłam..i naturalnie tez ostatnio się udało ale też poroniłam..
Dlatego badania genetyczne mi zlecił
U mnie endo i poronienia..
No to podobnie jak u mnie, tyle że ja jeszcze mam do tego jeden jajowód mniej i kir AA. A ile trwały twoje ciąże? Ja u siebie tego zrozumieć nie mogę bo może nie zachodze w ciąże z jakąś niesamowita łatwością ale zachodze, ale tylko jedna jajowodowa dotrwała do serduszka, reszta padła stosunkowo na początku. Kir AA może mieć wpływ już od początku ciąży, ale wiele osób mając to zachodzi w ciążę, a ja przecież nie mogę się szprycowac lekami na to co miesiąc, tak profilaktycznie. No i nadal nie wiem z czego te moje nieudane ciążę wynikają.
 
Ale super! Czym ja malowała, tzn jakimi farbami? Wiem ze specjalnymi do mebli 😂, tylko jaka marka? Bo tez mam komodę taka co wyrzucić szkoda, a i wziąć się zastanawiam 😉 i może tez jakiś Picasso się we mnie obudzi 🤔
O widzisz, takie przeróbki są super.
A propos starych rzeczy, nie pisałam Wam jeszcze, mamy po babci szafę, myslalam ze sprzedam, ale wystawilam ogłoszenia i tylko jedna roszczeniowa babka się odezwała, więc ze sprzedaży nici raczej, bo mamy na to jakiś tydzień coś. Więc szafa chyba na smietniku skonczy niestety bo dla nas za duza i już jej nie wciśniemy. Ale ponieważ roszczeniowa babka od szafy zainteresowała się też dywanem, bo zobaczyla go na zdjęciach z ogłoszenia, to zaczelam sprawdzać ile kosztują takie stare dywany, i nie mało wcale, więc zamiast wyrzucać zabierzemy sobie do nowego salonu. Aż sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, bo tam wszystko stonowane, a dywan mega kolorowy, ale może taki jedyny mocny akcent dobrze będzie wyglądać. Wczoraj dywan pojechał do prania, ciekawa jestem efektu😊
 

Załączniki

  • IMG_20200714_122529.jpg
    IMG_20200714_122529.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 88
  • IMG_20200714_122508.jpg
    IMG_20200714_122508.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 83
No to podobnie jak u mnie, tyle że ja jeszcze mam do tego jeden jajowód mniej i kir AA. A ile trwały twoje ciąże? Ja u siebie tego zrozumieć nie mogę bo może nie zachodze w ciąże z jakąś niesamowita łatwością ale zachodze, ale tylko jedna jajowodowa dotrwała do serduszka, reszta padła stosunkowo na początku. Kir AA może mieć wpływ już od początku ciąży, ale wiele osób mając to zachodzi w ciążę, a ja przecież nie mogę się szprycowac lekami na to co miesiąc, tak profilaktycznie. No i nadal nie wiem z czego te moje nieudane ciążę wynikają.
Ta z in Vitro po serduszku się zakończyła a natural po pozytywnej becie przy kolejnej weryfikacji beta już spadała
Tez chciałabym wiedzieć co ze mną nie tak
Chyba trzeba czekać na ten odpowiedni zarodek ..nie wiem
W końcu się nam uda 👍
 
Ja tez mam dobre przeczucia ze Ci się uda. Każdy ma gorsze dni i tak Cię rozumie... ja już tez czasami wymiękam i wydaje mi się, ze ta stymulacja będzie już ostatnia i koniec, nie chce już żyć podporządkowana pod invitro, rok nie byłam przez to w Pl, bo najpierw transfery, później virus, teraz za 3 tyg przeprowadzka i znowu ivf. Nieraz w nocy płacze, ale później rano się otrzepuje jak pies i jakoś zbieram sile, tym bardziej jak czytam ze się komuś udało ❤. To będzie ten transfer w poniedziałek, Ty i @Mirka30 jak już zrobi w końcu ta 💩 😜
😘😘😘 miłego dnia 🥰
Dziękuję kochana ze tak wierzysz ja to się boje ze jak sie uda to zaraz ja stracę czyli ta sama historia co zawsze wiec wynik pozytywny na ten moment mnie chyba nie ucieszy, moze dopiero jak uslysze serduszko (jeszcze nigdy nie uslyszalam). Troche martwi mnie maz bo widze ze juz sie nastawia ze się uda. Ja nie chce zeby znowu byl rozczarowany i cierpial jak jak.
Masz racje sukcesy dziewczyn nam daja duzo sily i ciesze sie ze tu jestem z wami. Kochana ja wierzę ze Tobie sie uda tylko czasami na to szczęście trzeba poczekać. Zobacz na nasz kalendarz prawie same terminy porodów ❤😉
 
reklama
Jak się czujesz po punkcji Kochana? Teraz pewnie nerwowe oczekiwanie ile będzie zarodków, kiedy masz dostać jakąś informację?🌼
Troszkę ciężko, boli jak na razie chodź Coraz mniej na szczęście ☺️ najgorzej jak chce mi się siku to mam wrażenie że zaraz zwariuje 🤷‍♀️ chyba we wtorek będę na pewno do nich dzwonić w poniedziałek. Byłam w takim stresie ze nawet nie zapytałam 😔 ale mam wogle hita. 🤣🤣🤣 Byłam tak przerażona tym wszystkim, bałam się czy tam coś zostało że jak wróciłam i kładli mnie na łóżko to ja chciałam wstać i mówiłam ze musze iść do męża 🤣🤣🤣🤣🙈 nie pamiętam nic z tego aczkolwiek tak mi później przekazali 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🤷‍♀️
 
Do góry