reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczynki 😘
Niestety 💩 jeszcze się nie udało zrobić ale za to się obudziłam, pogoda jest piękna i widok z okna na morze 😊
Ruszamy z mężem na ryby, mam nadzieję że się uda złapać jakąś makrelke 😉
Miłego dnia Wam życzę ❤😘
Moj maz od 4 siedzi na rybach.Wiec mam troche spokoju.Juz podprzatalam,upralam-no pralka uprala😉,zmienilam posciel i robie dzemy malinowe.Gdyby on byl nie mialabym szans.Wiec te ryby to czasami dobre wyjscie😀
 
Dzień dobry dziewczynki [emoji8]
Niestety [emoji90] jeszcze się nie udało zrobić ale za to się obudziłam, pogoda jest piękna i widok z okna na morze [emoji4]
Ruszamy z mężem na ryby, mam nadzieję że się uda złapać jakąś makrelke [emoji6]
Miłego dnia Wam życzę [emoji173][emoji8]
Pięknie [emoji173]️ podobno przy zmianie miejsca zamieszkania (hotel) organizm blokuję się i nie robi kupy, to ma związek z psychiką (nowy kibelek)! [emoji3061][emoji2962] Więc nie wiem czy ci cokolwiek pomoże [emoji2960][emoji6]po jakims czasie samo się ureguluje i zrobisz kupę życia w najmniej oczekiwanym momencie [emoji1787]
Czy to Hiszpania? Chleb z oliwa to tradycyjne hiszpańskie śniadanie [emoji173]️ albo ze zmielonymi pomidorami i oliwa. No i oliwa z oliwek świetnie wspomaga robienie [emoji90]! Jeszcze nic straconego!
 
Dziewczyny aplikuje tego lutinusa i mam wrazenie ze ciagle mi on wycieka. Kurcze boje sie ze za malo mi sie wchłonie i znowu bede miala niski progesteron😞czy moge cos zrobic zeby sie lepiej wchlanial?
 
Cześć, czy może spotkałyście się z taką sytuacją/ macie jakieś pomysły w jakim kierunku badać:
1 - transfer na cyklu sztucznym, suplementacja Estrofem (3x1) i Lutiena/ Prolutex - 3dpt estradiol ponad 2000, progesteron ok 30, 7dpt estradiol spada do 170, progesteron spada ale nadal ponad 20. Po zwiększeniu estrfoemu na 3x2 estradiol w 10dpt ponad 3000. To był transfer gdzie doszło do implantacji, biochem.
2 - transfer na cyklu naturalnym, do owulacji estradiol i progesteron wyniki jak najbardziej prawidłowe, progesteron w dniu transferu 12. Po transferze jest suplementacja Luteina ale nie ma suplementacji estrofemem. 3 dpt estradiol i progesteron rosną w stosunku do badań z dniu transferu/ 7dpt estradiol i progesteron spadają ale nie są to duże spadki, prog nadal powyżej 20. Mam zwiększyć Luteina i w 9dpt prog znowu spadł, jest ok 20 ale estradiol zleciał totalnie, jest 8, czyli totalnie poniżej normy w fazie lutealnej.

Miesiączki mam skąpe, endometrium nie powala.
Może szukam niepotrzebnie ale widzę ewidentną zależność między spadkiem estradiolu i brakiem implantacji/ wczesną implantacją ale zakończona na biochemie.

Lekarz też uważa to za dziwne, tylko to nie był dziś mój lekarz prowadzący wiec chciał tylko odhaczyć weryfikację i do wiedzenia.

Coś ktoś może mnie nakierować/ spotkał się taką sytuacją?
 
Troszkę ciężko, boli jak na razie chodź Coraz mniej na szczęście ☺ najgorzej jak chce mi się siku to mam wrażenie że zaraz zwariuje 🤷‍♀️ chyba we wtorek będę na pewno do nich dzwonić w poniedziałek. Byłam w takim stresie ze nawet nie zapytałam 😔 ale mam wogle hita. 🤣🤣🤣 Byłam tak przerażona tym wszystkim, bałam się czy tam coś zostało że jak wróciłam i kładli mnie na łóżko to ja chciałam wstać i mówiłam ze musze iść do męża 🤣🤣🤣🤣🙈 nie pamiętam nic z tego aczkolwiek tak mi później przekazali 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🤷‍♀️

To ja im mówiłam że mają dbać o mnie i uważać co robią 😁 To się zaczęli wszyscy śmiać 😂😂😂
 
Hejka ;) Jak się dzisiaj czuje nasza bohaterka @fredka84 😍 😍 😍 Ja dopiero pije kawe - dziewczyny po transferze pijecie normalnie kawke - jak się pytałam lekarza to mogę dwie dziennie... Musialam im podac sniadanie ael lukasz mi dzielnie pomagal ;) Zaraz ide z moja bratowa do regionalnego sklepu po chrazn - u nas miasto chrzanu ;) JPRDL już sobiewymyslam pomysły co znia gadac - TELE MINUT z nia sam na sam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ona jaka szczesliwa 🤪🤪🤪
 
Cześć, czy może spotkałyście się z taką sytuacją/ macie jakieś pomysły w jakim kierunku badać:
1 - transfer na cyklu sztucznym, suplementacja Estrofem (3x1) i Lutiena/ Prolutex - 3dpt estradiol ponad 2000, progesteron ok 30, 7dpt estradiol spada do 170, progesteron spada ale nadal ponad 20. Po zwiększeniu estrfoemu na 3x2 estradiol w 10dpt ponad 3000. To był transfer gdzie doszło do implantacji, biochem.
2 - transfer na cyklu naturalnym, do owulacji estradiol i progesteron wyniki jak najbardziej prawidłowe, progesteron w dniu transferu 12. Po transferze jest suplementacja Luteina ale nie ma suplementacji estrofemem. 3 dpt estradiol i progesteron rosną w stosunku do badań z dniu transferu/ 7dpt estradiol i progesteron spadają ale nie są to duże spadki, prog nadal powyżej 20. Mam zwiększyć Luteina i w 9dpt prog znowu spadł, jest ok 20 ale estradiol zleciał totalnie, jest 8, czyli totalnie poniżej normy w fazie lutealnej.

Miesiączki mam skąpe, endometrium nie powala.
Może szukam niepotrzebnie ale widzę ewidentną zależność między spadkiem estradiolu i brakiem implantacji/ wczesną implantacją ale zakończona na biochemie.

Lekarz też uważa to za dziwne, tylko to nie był dziś mój lekarz prowadzący wiec chciał tylko odhaczyć weryfikację i do wiedzenia.

Coś ktoś może mnie nakierować/ spotkał się taką sytuacją?
Na moje czucie (jak patrzę na dawki i poziomy hormonów) to dobrze suplementujesz, i powodem spadków jest to, że mimo dobrego poziomu hormonów implantacja się nie udaje z innych przyczyn. Glownie pewnie kwestia zarodków, innych czynników, ale nie za niskiego poziomu progesteronu i estradiolu.
Nie raz tu tak było i ja też tak miewałam, że miałam spadki mimo utrzymywania takich samych dawek, ale to wtedy gdy się nie udawało. Jakby organizm sam reagował, że nie potrzebuje przyswajać leków skoro nie było implantacji i zarodek się nie rozwija.
 
reklama
Pięknie [emoji173]️ podobno przy zmianie miejsca zamieszkania (hotel) organizm blokuję się i nie robi kupy, to ma związek z psychiką (nowy kibelek)! [emoji3061][emoji2962] Więc nie wiem czy ci cokolwiek pomoże [emoji2960][emoji6]po jakims czasie samo się ureguluje i zrobisz kupę życia w najmniej oczekiwanym momencie [emoji1787]
Czy to Hiszpania? Chleb z oliwa to tradycyjne hiszpańskie śniadanie [emoji173]️ albo ze zmielonymi pomidorami i oliwa. No i oliwa z oliwek świetnie wspomaga robienie [emoji90]! Jeszcze nic straconego!

Może się uda 😁 To Anglia, dlatego się zdziwiłam że mam jeść suchy chleb z oliwa 😁🤦‍♀️
Pierwszy raz takie coś jadłam 😁😁😁
 
Do góry