reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@fredka84 miałam takie plamienie 5dpt i wtedy właśnie się udało, beta rosła jak szalona. U mnie było niestety puste jajo wtedy, ale i tak myślę że takie plamienie to dobry znak, mam dobre przeczucie co do Ciebie ;)
@bazylia128 niech Maluszek zostanie z Wami!
@anett96 krecha 6dpt, wow będzie dobrze :)
@Murawa zdradzisz nam rąbka tajemnicy, na jakim etapie jesteś, wyłaź z krzaczorów ;)
@Mirka30 @Czarna_85 za Was też mocno trzymam kciuki, cieszę się że wszystko dobrze się układa Wam, Poniedziałek jest Wasz 😘😘 Czarna i oczywiście zdrówka dla pieska
 
reklama
Zapomnij,musisz przejsc przez komisje etyki i udowodnic ze twoje sa do niczego,wywalasz 10 tys euro w bloto.Wal do Czech😀😀😀


Ogolnie dla kazdego smiertelnika jest to prawnie zabronione przepisami o embriologii z 1990 roku.
Spróbuję jeszcze raz na moich, a jak się nie uda, to może dam sobie z rok czy dwa na podjęcie decyzji i zebranie funduszy, no i zmiękczenie mojego M. bo niby twierdzi że w końcu kiedyś trzeba przestać ale myślę że jeszcze wiele by dla mnie zrobił.

A jak ty to logistyczne ogranialas? Że to w innym kraju
 
Spróbuję jeszcze raz na moich, a jak się nie uda, to może dam sobie z rok czy dwa na podjęcie decyzji i zebranie funduszy, no i zmiękczenie mojego M. bo niby twierdzi że w końcu kiedyś trzeba przestać ale myślę że jeszcze wiele by dla mnie zrobił.
Mój M tez
Ja wiem, sprawdziłam 4 warszawskie kliniki... Co chciałabyś wiedzieć?
Hmmm czy aspiruje się 1 komórkę i ją się zapładnia. Czy kilka kd można zaplodnić?! Bo to nigdy nie wiadomo ile wykiełkuje.
 
Mój M tez
Hmmm czy aspiruje się 1 komórkę i ją się zapładnia. Czy kilka kd można zaplodnić?! Bo to nigdy nie wiadomo ile wykiełkuje.
Większość klinik daje Ci pulę 6 komórek... Często masz do wyboru świeże i mrożone... Ja polecałabym świeże, bo podobno komórki słabo znoszą mrożenie i możesz sporo stracić... Jedna klinika daje 12 mrożonych i obiecuje nową pulę, jeśli rozmrozi się mniej niż połowa...
Chyba ilość zapladnianych komórek tylko od Twojego wieku zależy... Tym się za bardzo nie interesowałam, bo ja mogłam zapłodnić wszystkie (po 40-tce)...
Kosztowna sprawa... Komórki kosztują około 15 tys. (tzn. procedury, bo komórek podobno nie można kupować wg prawa...)
 
reklama
Do góry