reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Coś staram się podczytać iiiiii @bazylia128 trzymam kciuki! Z pewnością będę śledzić co u Ciebie i za 8 dni w takim razie gratulować 😊
@fredka84 za Ciebie też trzymam kciuki 😘 stresik jest?
@juchaa_87 już w domku? Napisz coś więcej? Jak Ty się czujesz, jak synek, jak ma na imię?
A ja robię EDIT po ost moim wpisie, bo pani dr mnie uprzedziła, że może być błąd w pomiarze i na szczęście był 😁 w 33+3 wyliczyła mi wagę syna na 2800, co mnie bardzo zaskoczyło, bo syn u 2 różnych lekarzy całą ciążę rośnie w 50centylu i dziś 34+5 i wizyta u mojego prowadzącego i Kubuś waży 2418 więc uffff. Także @sandra777.12 no stress, pewnie Twoja gwiazda też duża nie jest :p
W 38 TC czyli ok 10 sierpnia idę do szpitala na wywołanie (cukrzycą na insulinie), jak nie pójdzie to CC. Wow. 3,5 tygodnia 😳 jak to możliwe? Dopiero robiłam betę! 😭
 
Ostatnia edycja:
Zwłaszcza, że zostawiamy u nich masakryczne pieniądze... Często myślę, że jestem zbyt naiwna do życia w tych bezwzględnych czasach (pewnie inne nie były mniej bezwzględne)... Za bardzo ufam ludziom, bo sama raczej innych traktuję fair... Mam nadzieję, że jutro wszystko będzie wyglądało inaczej...
Porzadne traktowanie i nie robienie u kazdej na jedno kopyto.. nalezy sie wam jak psu buda.
 
Bazylka Fedzioszka kciuki ....klaudiaanita super trzymam kciuki.... fakt podrozalo sporo racje ma twoj emek czy masz do dr.jana moze numer? Bo ja jeszcze okresu nie dostalam :( jak trzeba zeby byl na czas to nie przychodzi dziad jeden a jak dostane jutro to klops bo estrofem trzeba od 3 dnia brac i zglosic sie w klinice miedzy 2a 3dniem cyklu.. No a klinika chyba w soboty nie czynna na pieczatce chyba jego numer mozesz miec z dzisiejszej wizyty ...... Gonia mysle ze bedzie dobrze .....
 
reklama
Do góry