reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mialam plamienie w 6 dpt
No co Tyyyyy..
Ale wiesz co..ja mam wrażenie, że oni rzadko pamiętają co kto miał przypisane.
Ja jestem u Rawskiego już 1,5 roku.
Wcześniej próbował jeszcze naturalnie.
Jedyne co mi przeszkadza to to że czuje się jak jedna "z".
Ja mam dofinansowanie więc napewno zostaje, tylko myślę że może inny lekarz?
Zastanawiam się tylko czy każdy lekarz ma inne podejście z lekami
Właśnie pisałam że u mnie 3 dzień od transferu ...i szyjce jakieś plamienie jak biorę luteinę ..a mój lekarz "teraz to już nic nie możemy zrobić" i ma mi dać zastrzyki z progesteronem jeszcze
Ja miałam plamienie w 6 dpt. Już wtedy czułam, że sie nie udało. Mam nadzieje ze kolejny transfer sie uda. Myslisz że od razu w kolejnym cyklu będę mogła do niego podejść?
 
Dziewczyny jakie mialyscie dawki progesteronu przed transferem na sztucznym cyklu?bo ja mam wrażenie ze za mało jego biore😕
Patrzac moje wyniki zalamuje mnie ze tak malo mi sie on wchlania
Słuchaj, mi pierwszy raz lekarz kazał badać proga przed transferem. Po 4 dniach brania utrogestan 200mg 3x1 miałam progesteron 13 coś tam. W dniu transfeu powiedziałam że mam wynik i on wypisał receptę na Prolutex. W dniu transfeu kazał wziąć 2 zastrzyki, a potem raz dziennie. Do tego sama sobie zwiększyłam o jedną tabletkę Utrogestanu, czyli teraz biorę razem 800mg + Prolutex
 
JPRDL niech mi ktoś przylozy ta łopata jak temu biednemu krecikowi ;) Musze się jakos ogarna bo mi od wczoraj tak nastrój poleciał - ze tyle poronien, tyle prob nie udanych ;( Przeciez po to się tyle kulam, tyle staralm żeby wlasnie dojść do tego dnia i z kanoczyc transferem - to o huuu….jjjj mi chodzi? Niech mi to ktoś wytłumaczy...
To jest bardzo proste, statystyka nie kłamie, teraz musi nastąpić ten lepszy czas, przynajmniej dla niektórych z nas. Statystyki pokazują że to komuś się udaje, a więc jeśli jednej się nie udało, to innej już powinno.
 
reklama
Do góry