reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie.nawet nie wiedzialam ze taka jest🤷‍♀️U nie fendze i dzien swira to namber lan forewer❤❤ja tez na pamiec i nawet z mezem mamy ulubione odcinki.a jak chwedler i monika byli w tym osrodku adpocyjnym ichendler powiedzial do eryki o tym ze beda dobrymi rodzicami-wiesz o co chodzi-to wylam normalnie i to za kazdym razem
😂 😂 😂 dobrze ze chociaż ty tez robisz bledy bo taka @fredka84 zanim cos napisze to 5 razy wygooogluje i 5 razy przeczyta co napisala zanim wysle ;) Ja jestem maniaczka na ich punkcie - tylko ja ich oglądam na netflix - czasami jak wczesniej wstane przed praca to i tak ich wlaczam i tak leca w tle ;) Oczywiście ze mam swoje ulubione odcinki a ten o którym piszesz tez mi się podoabal - na koniec się wygadal przy trojaczkach ze to pheobe je urodzila ;) Ja bardzo lubie odcinek jak ross musi powiedzieć rachel ze Emilly mu zabronila z nia kontaktow - i później ona z Pheobe chcą zabrać Joea do swojej paczki - no w tym odciknku jest tyle smiesznych dla mnie momentow ze za każdym razem smieje się w glos - Łukasz tak samo ;)
 
😂 😂 😂 dobrze ze chociaż ty tez robisz bledy bo taka @fredka84 zanim cos napisze to 5 razy wygooogluje i 5 razy przeczyta co napisala zanim wysle ;) Ja jestem maniaczka na ich punkcie - tylko ja ich oglądam na netflix - czasami jak wczesniej wstane przed praca to i tak ich wlaczam i tak leca w tle ;) Oczywiście ze mam swoje ulubione odcinki a ten o którym piszesz tez mi się podoabal - na koniec się wygadal przy trojaczkach ze to pheobe je urodzila ;) Ja bardzo lubie odcinek jak ross musi powiedzieć rachel ze Emilly mu zabronila z nia kontaktow - i później ona z Pheobe chcą zabrać Joea do swojej paczki - no w tym odciknku jest tyle smiesznych dla mnie momentow ze za każdym razem smieje się w glos - Łukasz tak samo ;)
Ja juz na te bledy nie zwracam uwagi bo tylko bym czas tracila😜
Ja tez lubie te odcinki jak Monika jest gruba😁😁😁a i ten jak jest ta walka-zaklad i nikr nie wue czym zajmuje sie Chendler Bing😀😀😀
 
reklama
Ja juz na te bledy nie zwracam uwagi bo tylko bym czas tracila😜
Ja tez lubie te odcinki jak Monika jest gruba😁😁😁a i ten jak jest ta walka-zaklad i nikr nie wue czym zajmuje sie Chendler Bing😀😀😀
Slyyny taniec grubej Moniki - swoja droga ja tak mam na imie ;) no przez ten zakład musiały się zamienic na mieszkanie ;) uwielbiam tez Phoebe - taka wariatka jak biega po praku jak zaba kermit OOOOOO albo ten odcinek co rachel musi wynieść smieci do ssypu i ten tregot ten dozorca ja ochrzania i wraca z placzem 😂 😂 😂 😂 😂 i joe musi z nim tanczyc 😂😂😂
 
Do góry