reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję za wasze wsparcie. Krew oddana, tak mi słabo że myślałam że tu nie dojadę a przede mną jeszcze droga do domu. Dzisiejszy sikacz, odczytany w ustawowym czasie, też pokazał bladą kresunie. Mam jeszcze tydzień chorobowego, będą dziś dzwonić z wynikami ale już rozpisali mi wstępnie na wtorek następne badanie krwi i na 29.07 USG, mam nadzieję że nie będą musieli wymazywać tego ze swojego terminarza.
Tez nam nie pokazesz?🥴
Jest kresunia,jest dzidziunia💕
Tysiek gdzie ty sie w DE leczysz?
 
reklama
Wczoraj byłam taka zmęczona, ze tylko przeczytałam te niecałe 30 stron 😁😁😁 na niektóre posty odpisałam i padłam 😴😴😴 obiad z ekipa był bardzo miły, dostałam cała torbe prezentów, naprawdę kocham swoją ekipę i swoją prace. Nie zawsze pracowałam w tak dobrej atmosferze i mam nadzieje ze tak zostanie.
@bazylia128 wyczytalam ze Twój lek we Francji kosztuje dużo taniej, ale na to chyba trzeba receptę? Nie wiem czy mogłabym Ci jakoś pomoc, przypomnij mi nazwę to poszukam i popytam, ale jeśli trzeba recepte, to niestety nic nie zrobię 😐.
Ja wczoraj rano dostałam okres, oczywiście jak w zegarku, sorry ze będę trochę obrzydliwa... wiec wczoraj krwawiłam normalnie, ale jakoś bez szału, zawsze było dużo w pierwszy dzień, w nocy nie krwawiłam wcale 🤔 i dziś mam wrażenie już mi się okres kończy... 😧 Czy tak mogłoby mi się wszystko rozregulowac przez hormony?
 
Wiesz co ja leczę się u Bącz... w moim mieście. A tam mam tylko transfery, 3 razy robił mi transfer Niedu..k. Specyficzny i momentami gburowaty. Po punkcji czułam się fatalnie, miałam robioną ją jako ostatnia i leżałam w łożku niecałą godzinę, a inne dziewczyny nawet 2h i więcej, bo miały wcześniej... Powiedziałam, ze nie mam siły wstać z lozka bo ledwo żyję, na to odpowiedział, że trzeba brać się w garść, bo on czeka na mnie w gabinecie zeby porozmawiac o komórkach... No ja wszystko rozumiem, ale ja naprawdę ledwo żyłam. Zebrałam siły, jakoś się ubrałam i doczłapałam do gabinetu, po czym z mężem pojechaliśmy do tarasów, bo mielismy pociąg do domu za 3 h... Teraz wiem, że to był zły pomysł, bo cała drogę zwijałem się z bólu, a wczesniej rzygałam jak kot... Gdybym polezala tam godzinę dluzej, to po drodze nie musialabym szukać na gwałt łazienki... A Niemo.... robił mi transfer tylko raz, miły i nawet mężowi pozwolił wejść do zabiegowego, Nieduz.. nawet nie zaproponował. Także takie są moje przeboje z klinika...
gdzie to takie praktyki? ja co prawda byłam z samego rana ok.8 ale lezalam na sali dopóki nie udało mi się wstać na nogi A była to ok. 13. też im się spieszylo, wiesz bo raz ze na sali 4 lozka a oni zabiegi A tu jedno okupowane, a dwa że faktycznie trzeba podjąć decyzję co dalej. No ale u mnie to lekarz,który nie jest jakiś super empatyczny, po prostu ogarnął męża przed salą i przyszedł do mnie z papierami. no qwa akurat tutaj to nie zależy od Twojego widzimisię tylko naprawdę ciężko przeszlas zabieg. btw. ja jak juz wstalam to z nerka po klinice chodzilam;) i w końcu w drodze do domu w samochodzie mężowi sie.... na szczęście do nerki 😁
 
Ja bralam przy blizniakach jakies 1200 a jeszcze sobie dowalilam troche w zastrzykach😋
Nie wiem w xzym ci pomaga to wieczne klucie i badanie? Bo mam wrazenie ze coraz bardziej to cie nakreca🤯🤯🤯
nieeee to ze robiłam te pomiary w tym cyklu to takie były zalecenia lekarza - miałam skierowanie ;) Ale jak mi wyszedł taki slaby ten estriadol to się oczywiście zastanawiam nad sobą ;) ale chyba jednak nie bede już robic w pn tego pomiaru ;) I tak już niczego nie zmienie ;) przecież nie odwołam transferu...
 
Wczoraj byłam taka zmęczona, ze tylko przeczytałam te niecałe 30 stron 😁😁😁 na niektóre posty odpisałam i padłam 😴😴😴 obiad z ekipa był bardzo miły, dostałam cała torbe prezentów, naprawdę kocham swoją ekipę i swoją prace. Nie zawsze pracowałam w tak dobrej atmosferze i mam nadzieje ze tak zostanie.
@bazylia128 wyczytalam ze Twój lek we Francji kosztuje dużo taniej, ale na to chyba trzeba receptę? Nie wiem czy mogłabym Ci jakoś pomoc, przypomnij mi nazwę to poszukam i popytam, ale jeśli trzeba recepte, to niestety nic nie zrobię 😐.
Ja wczoraj rano dostałam okres, oczywiście jak w zegarku, sorry ze będę trochę obrzydliwa... wiec wczoraj krwawiłam normalnie, ale jakoś bez szału, zawsze było dużo w pierwszy dzień, w nocy nie krwawiłam wcale 🤔 i dziś mam wrażenie już mi się okres kończy... 😧 Czy tak mogłoby mi się wszystko rozregulowac przez hormony?
Dziekuje !!!! ale wiesz ze na razie nie ma takiej potrzeby ;) zobaczymy co czas pokaze...
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

10.07. - BETA @Tysiek777 ✊ ✊ ✊
10.07. - transfer @fredka84
10.07. - transfer @Margoolcia

10.07. - transfer @anett96
13.07. - wizyta w trakcie stymulacji @Brakujemiwiary
13.07. - wizyta przed transferem @Czarna1985
15.07. - wizyta w klinice @Natsnats
16.07. - wizyta w klinice @klaudiaanita
21.07. - histeroskopia @kate_p7
24.07. - histeroskopia @Ananasowa93


2020-07-30 nadzieja xxx - termin porodu ❤
2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu ❤
2020-08-23 Dakita30 - termin porodu ❤
2020-08-25 candy - termin porodu ❤
2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

Urodziny:

03.01 Aneczka85_01
08.07 kate_p7
11.01 Olusja1987
12.01 Mirka30
12.01 Bazylia128
29.01 Śliwka12345
02.02 Liliana87
16.02 s.ols3404
23.02 Dakita 30
28.02 Aduś16
01.03 Ananasowa93
05.03 Czarna1985
07.03 mary.m
06.04 Netiaskitchen
15.04 Waleczna36
28.04 Fredka84
01.05 Candygirl600
08.05 Sandra777.12
10.05 Migdalove
30.05 Smętna30
31.05 Cytrynka122
01.06 Hope1989
14.06 klaudiaanita
15.06 Cikulinka
15.06 Wiórka
26.06 Camilleka
26.06 nieagatka
07.07 Artemida90
13.07 Laurka2019 ❤
04.08 Monikao777
13.09 Lola83
27.10 Anulka36
11.11 KarolinaJ79
24.11 Tasza
05.12 Nadzieja xxx

Dziś dużo się dzieje ☺☺☺ trzymamy ✊✊✊ i nie puszczamy :)

@Tysiek777 widziałam, że krew już pobrana, ogromne ✊✊✊✊✊✊ za piękną betę do nieba ❤❤❤

@fredka84, @Margoolcia, @anett96 mocne ✊✊✊ ✊✊✊✊✊✊✊za dzisiejsze transfery :) żeby były udane !!! Niech Kropki się wgryzają i nie puszczają!!! i zostają z Mamuśkami na kolejne 8,5 miesiąca ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Powodzenia dziewczyny ❤️😘😘😘✊
 
nieeee to ze robiłam te pomiary w tym cyklu to takie były zalecenia lekarza - miałam skierowanie ;) Ale jak mi wyszedł taki slaby ten estriadol to się oczywiście zastanawiam nad sobą ;) ale chyba jednak nie bede już robic w pn tego pomiaru ;) I tak już niczego nie zmienie ;) przecież nie odwołam transferu...
Ja juz bylam tak daleko ,ze lekarz mi sie pytal xo robimy? Na co potrzebuje recepty? Jakie chce dawki itp?
Jedyne co to mowi,ze punkcji sobie sama nie zrobie,i czy on ewentualnie moze?😅😅😅
 
reklama
Do góry