reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, za każdym razem zarzucam go tyloma pytaniami, wynikami badań, rozmawiam o wszystkim co mnie martwi, ale z tą metą postanowiłam zaufać, tym bardziej, że on jest z tych lekarzy, którzy odstawiają metę w ciąży... A ja bym znowu wolała brać. Mam wrażenie, że on bardziej skupia się na działce ginekologicznej a ta endo jest traktowana po macoszemu i nie przywiązuje wagi do tych wynikow...
U mnie mój miejscowy ginekolog sam mi przepisala metformine i twierdzi ze ona pomaga utrzymać ciaze to samo powiedziała diabetolog, a przede wszystkim wyskupilam kilka książek na tema insulino i PCOS i tam tez pisza o tym ze to blad odstawiać mete w pierwszych miesiącach ciąży ;) Za granica to jest normalne tylko u nas jeszcze po staroszemu ;)
 
@fredka84 wiesz jak ciebie ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ chyba nie musze więcej pisać ? 👍👍👍Zrobilas wsystko, teraz relaksik, gleboko oddychaj i czekamy 😍😍😍 ja tu czekam na ciebie jak juz bedzie po 😍😍😍

@anett96 @Margoolcia mooocccnnee ✊✊✊ niech sie rodzi nowe zycie 👍👍👍

@Tysiek777 kochana dziecinko CZEKAM RAZEM Z TOBA NA WYNIKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja leczę się w Bocianie, mam za sobą jedną procedurę, jestem przygotowywana przez lekarza w moim mieście i do Wawy jeżdżę na punkcję i transfery. Mój lekarz pracuje na zasadzie gabinetu partnerskiego Bociana. Też mam mieszane uczucia czy nie zmienić kliniki. Po drugim transferze udało się uzyskać ciążę, ale było puste jajo, już wtedy mając jeszcze 2 mrozaczki męczyłam lekarza czy nie ma jakiejś przyczyny w immunologii. To powiedział mi, że immunologia jest trudnym tematem i mimo wielu badań czasem trudno o trafną diagnozę... Zalecił dalsze transfery, sraczing przed a ciazy jak nie było tak nie ma. Ponownie wspomniałam o immunologii. Tym razem polecił Paśnika... Tak samo z endometriozą, 3 razy o tym wspominałam i mówiłam, ze mojej mamie usunęli macice w wieku 36 lat, dopiero teraz kazał mi zrobić CA125... Poważnie zastanawiam się nad zminą kliniki, albo chociaż lekarza... Bo w moim mieście ma wkrótce otworzyć się Klinika Bocian i nie musiałabym jeździć. Nie wiem już sama co robić i chętnie dowiem się, które kliniki i lekarze są godni polecenia. 😢
Który lekarz w Bocianie? Ja wybrałam dr N... nskiego..., ale teraz mam poważne wątpliwości... Po trzech straconych latach... O immunologii w ogóle nie chce słyszeć... Ogólnie to ciągle tylko słyszę, że oni nie wiedzą co może być przyczyną i tak próbują na los szczęścia...
 
reklama
@annemarie to może jednak ze mna jest cos nie tak ze taki niski progesteron cco???????? Chyba jest cos nie tak ;( No ale endo na 10 - już sama kuzwa nie wiem ;(
Zrob sobie dobra kawe i przestan kombinowac😚😚😚😚
Bylo jasne ze dyskusja z dokiem da ci poczucie bezpieczenstwa do rana,a rano sie zaczniesz od poczatku kombinowac😅

Jak myslisz po co masz 400 proga?
 
Do góry