reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@motylek24 MOTYLKUUUUUUUU ❤ ❤ ❤ ❤ endo na 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiedział ze jest pięknie i idelanie ani za duże i ani za male !!!!!!!!!!!!!!!! no i jak teraz z tym E2 wyslalam zdejcie gdzie mi wpisal w karte stymulacji 12 dc - E2 156, ślózowka 10 mm... ty się cieszysz prawda - to dobra wiadomość ??!!! Oczywiście mam ADHD przepraszam ;)
 
reklama
@motylek24 MOTYLKUUUUUUUU ❤ ❤ ❤ ❤ endo na 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiedział ze jest pięknie i idelanie ani za duże i ani za male !!!!!!!!!!!!!!!! no i jak teraz z tym E2 wyslalam zdejcie gdzie mi wpisal w karte stymulacji 12 dc - E2 156, ślózowka 10 mm... ty się cieszysz prawda - to dobra wiadomość ??!!! Oczywiście mam ADHD przepraszam ;)
Słuchaj się lekarza. Przecież już chce się Ciebie pozbyć z kliniki😁 on już chlopina robi wszystko byle się udało. Ważna jest śluzówka. Będziesz jeszcze badała E2?
 
Nie znam się kompletnie 🤷‍♀️ homa-ir chyba takie na granicy, ale cukier wysoki po 1h i po 2h, no i ta insulina niepokojąca, po 2h rośnie zamiast spadać 🤔 Może @bazylia128 coś podpowie
Jeśli mogę doradzić to z taką insulina jedzenie co 3 h odpada. Ja mam io i zdecydowanie czuje się lepiej jedząc co 5h średnio. W sensie 3 razy dziennie. Dieta z niskim indeksem się u mnie nie sprawdziła 😂 po pół roku podwoiłam insulinę na czczo. 😂😂😂😂
 
Wiesz no niby cos w tej glowie mam - nie tylko kielbie we lbie 👍 👍 😂 😂 pracuje na stanowisku na kotrym musze dużo oagrniac a do pisze ciagle na forum. ograniam cycata i szefa do którego ide a po schodach przeglądam analizy 👍👍👍 ale w tamtym momencie bylam tak zamroczona tymi złymi a wręcz okropnymi wiadomościami ze wyniki tak zle ze transfer najwcześniej za trzy miesiące ze beczka lekow, ze bardzo mu przykro, ze piękne endo, ze co ze mna jest nie tak, ze co ja mezowi powiem!!!! Ze i tak dziewie się ze w ten sposób zareagowałam i się tego dopatrzyłam a nazwisko mam dziwne - uwierz mi - prawda @Ananasowa93 😂😂😂 mało spotykane i to samo imie :o:o:o przecież to się normalnie nie zdaza !!!
Aaaa co ty mówisz mi tutaj 😂😂😂 ja myślałam ze to nazwisko zmyśliłaś 😂😂😂 piękne takie słodkie ❤❤❤ Ja bym takie chciała
 
Jeśli mogę doradzić to z taką insulina jedzenie co 3 h odpada. Ja mam io i zdecydowanie czuje się lepiej jedząc co 5h średnio. W sensie 3 razy dziennie. Dieta z niskim indeksem się u mnie nie sprawdziła 😂 po pół roku podwoiłam insulinę na czczo. 😂😂😂😂
Ja właśnie tak jem, co 5 h. 3 posiłki dziennie i absolutnie żadnego podjadania, dużo wody pomiędzy i czuję się dobrze, ale właśnie niepokoi mnie ta insulina w 2h...
 
Ja jutro nici z zakupów mam🙄. Mąż ze mną jedzie.... W sumie to sama mu kazałam bo mnie zawsze jak wracam z kliniki to kure.ws.ko swędzi mnie noga i cisnę gaz do dechy, no i mega się denerwuję jak ktoś jedzie jak stara babcia. A teraz chce wrócić na lajcie, siedzieć obok, nie patrzeć na innych kierowców i pić sobie kawkę 🙂. I tak, jestem po.je.bana, wiem już o tym 🤦. Wsiadam do auta i kuwa mózgownica mi się wyłącza 🤦. Też tak macie?
 
Ja jutro nici z zakupów mam🙄. Mąż ze mną jedzie.... W sumie to sama mu kazałam bo mnie zawsze jak wracam z kliniki to kure.ws.ko swędzi mnie noga i cisnę gaz do dechy, no i mega się denerwuję jak ktoś jedzie jak stara babcia. A teraz chce wrócić na lajcie, siedzieć obok, nie patrzeć na innych kierowców i pić sobie kawkę 🙂. I tak, jestem po.je.bana, wiem już o tym 🤦. Wsiadam do auta i kuwa mózgownica mi się wyłącza 🤦. Też tak macie?
No pewnie tak trzeba na fotelu obok i chill. Ja po transferze wracałam z mężem 300 km i jeszcze głupek złe skręcili zamiast obwodnicami to jechaliśmy wszystkimi wioskami dziurawymi a ja płakałam ze mi zarodek wytrzęsie 😭😭
Mam fajne mieszkanko zaraz pod klinika tzn do wynajęcia i chyba tam na nockę po transferze zostanę i wrócę pociągniem. Tak zrobiłam przed punkcja i było dobrze klinika jest dokładnie po drugiej stronie ulicy dosłownie 10 kroków
 
reklama
Do góry