reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, jestem tu nowa :) szukałam "wsparcia" i chyba nigdzie nikt nie zrozumie tak dobrze jak inne "staraczki". W skrócie: jestem podczas pierwszej procedury :) 1 lipca miałam krio 3dniowego zarodka, nie miałam świeżego transferu ze względu na ryzyko hiperki (pobrali 16 komórek). Od 2 dpt mam bóle i kłucie jajników, bardzo bolące piersi. Dziś jest 8dpt i poza tym, że bolą piersi to wszystkie bóle brzucha, jajników minęły... wariuje już od tego analizowania i szukania objawów... 😢
Nie szukaj na siłę objawów, bo się wykończysz ;) Postaraj się nie myśleć o tym (tak, wiem, że to ciężko), czekaj spokojnie na betę. Trzymamy kciukaski ❤️
 
reklama
Dziewczyny jestem!!!!!!! R=Tel mi się rozladowal a bylam jeszcze z mama na zakupach ;) Ale JJJAJAAAAAAAA dzisiaj były w klinice... Jak wchodziłam do gabinetu to lekarz zrobil taka mine bo dzisiaj miałam tez mieć wynik po ostatnikm sraczingu i wycinku z endometrium. A on do mnie niestety jest bardzo zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mowi ze sa bakterii i to bardzo dużo !!!!!!!!!!!! Ze to jest tak przewlekle zapalenie ze tylko w 80% przy bardzo mocnej terapii antybiotykami i jakimiś dobrymi bakteriami będzie można to wyleczyć. Transref odwołany, ale jeszcze mnie zbadal i się zalamal bo tam piękne endometrium na 10 mm!!!!!! także z teym estriadolem to wiecie - o duu..pe rozczasc ;) On caly czas tlumaczyl w tym dc przed transferem straidol max do 400 - przecież nie będę się z nim klocic skoro takie piękne endo bo na 10 to chyba niezle co? No i poszedł mi zalatwic termin po antybiotykoterapii na następne krojenie a aj w tym czasie zostałam z pielegniarka i mowie do niej proszę mi pokazac ten wynik- mysle sobie zrobie sobie zdjecie i oczywiście będę czytac calymi nocami jakie mam szanse !!!! Ja patrze a tam dwie pierwsze litery mojego nazwiska imie takie same i pesel jakiś 85!!! - To nie moje wyniki!!!!!!!!!! On przyszedł a ja się tak smaialam ze az mi się ramiona trzesly - ten mnie chyba z 10 razy przepraszal!!!!! Mój wynik jest idealny wszystko ujemne ;) W przyszłym tygodniu transfer ;) I mam jakiś inny progesteron kotry musze szybko zamowic bo jest specjalnie pod in vitro i się lepeiej wchłania. Wysylam wam zdjęcia 12 dc endo 10 mm ;)
Ooooo matko toz to można jajko znieść 😂😂😂😂 najważniejsze ze wszystko ideolo ❤️ Kiedy zaczynasz progesteron kochana ? I chwal tu się szybko co to za wynalazek ten nowy prog ??
 
Niezłe masz przeboje! :D Ale oni też się nie popisali kurde z tymi wynikami, ja bym chyba z nerwów mu dowaliła coś...
Niiieeeeee my się uwielbiamy - nie o to chodzi oczywiście ale to nie jegow ina tylko rejestracji a jak ja przychodzę to on już wcześniej wszystko przegląda i spojzal tylko na wynik jaki mu przynieśli ;) Ale TAK diewczyny które sa tu dluzej wiedza ze takie przeboje to tylko ja chyba mam - a to jest i tak pikus przy tym co przeszłam ;) poza tym jak się kapnelam ze to nie moje wyniki i jestem zdrowa to bylam tak szczesliwa ze już tylko smiac się potrafiłam i to w glos ;) Swoja droga bardzo wspolczuje i dopiero do mnie doszło jakie dziewczyny maja niestety choroby ;(
 
Ooooo matko toz to można jajko znieść 😂😂😂😂 najważniejsze ze wszystko ideolo ❤ Kiedy zaczynasz progesteron kochana ? I chwal tu się szybko co to za wynalazek ten nowy prog ??
już napisałam Cyclogest 400 mg x 2, tak mialam zawsze luteinę 100 mg x 3 … i tez dawalo rade ale jak to mi przepisal to oczywiście nie odmowie ;) no i od jutra będę się kluc zapobiegawczo już fraxiparine ;)
 
Hej dziewczyny, ja jestem 7 dzień po transferze blastki. Nie wiem kiedy robić ten test ale się boje, że mi nie wyjdzie (to już drugi transfer, pierwszy nieudany). Dziś zauważyłam kropkę krwi.... i się stracham.

Trzymam kciukaski :)

Mocno

Mocno

Mocniej!

A zrobili Ci w końcu tę laparoskopię? Postawili diagnozę? Lekarz powiedział, że w moim przypadku robić teraz laparo jest ryzykowne, może to pomóc, ale może też przynieść szkody w postaci drastycznego obniżenia amh. Myśle też nad tym czy nie podejść do procedury, wszystkie uzyskane daj mi Boże zarodki zamrozić i później zająć się leczeniem endometriozy.

Mi robili tylko ze względu na ciąże pozamaciczną a endometriozy to mi w ogóle nikt nie diagnozował...

Jedynie co mi powiedział pewien lekarz to że nigdy nie urodzę - jaki on miły nie? może jednak miał racje...

Hej, jestem tu nowa :) szukałam "wsparcia" i chyba nigdzie nikt nie zrozumie tak dobrze jak inne "staraczki". W skrócie: jestem podczas pierwszej procedury :) 1 lipca miałam krio 3dniowego zarodka, nie miałam świeżego transferu ze względu na ryzyko hiperki (pobrali 16 komórek). Od 2 dpt mam bóle i kłucie jajników, bardzo bolące piersi. Dziś jest 8dpt i poza tym, że bolą piersi to wszystkie bóle brzucha, jajników minęły... wariuje już od tego analizowania i szukania objawów... 😢

Witamy :)

Rozgość się!

Trzymam kciuki za Twój transfer :)

Nie warto szukać bo się wykończysz. Spróbuj jakiegos relaksu - dobra muzyczka, wyjazd cokolwiek :)
 
Glukoza 89,5 mg/dl
po 1h 153,5 mg/dl
po 2 h 110,5 mg/dl

Insulina 11,9 µU/ml
po 1h 130,2 µU/ml
po 2 h 67,4 µU/ml

I bardzo interesowały go te problemy z zajściem w ciążę
Moje wyniki wyglądają następująco:
Glukoza 91 mg/dl
po 1h 181 mg/dl
po 2 h 152 mg/dl

Insulina 9,5 µU/ml
po 1h 63,1 µU/ml
po 2 h 78,4 µU/ml

Powiedział, że przy tych wynikach dieta i ruch powinny wystarczyć. Nie wiem czy go słuchać, bo 2 lata temu byłam na kilku wizytach u polecanej u mnie w mieście endokrynolog i ona przy podobnych wynikach przepisała mi metę 3 x 500... Oczywiście wdrożyłem to leczenie, ale czułam się tak koszmarnie, że odstawiłam tę dawkę i przeszłam na 500 XR raz dziennie do kolacji...
 
reklama
Do góry