reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super że jesteś. [emoji3][emoji3]
Obcy ok kręci się. Czekamy na polowkowe i może dowiem się kto tam siedzi.
A ta po przerwie wraca z takimi newsami[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176]kocham!

Doooooooooobry.
@Liliana87 co u Was?
@Netiaskitchen???? Jak tam?
@fredka84 transferujesz????? [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
@Aaaanna ,j a k Obcy[emoji16][emoji16][emoji16]
@Camilleka, Wariocie, co u Ciebie???
@Ananasowa93 ,co u Ciebie?

Nie jestem w stanie nadrobić.
Zaczęłam i jakąś gownoburza znów... To se myślę - odpuszczam[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji85][emoji85][emoji85]
@Tysiek777 , widzę, z walczysz znów [emoji110][emoji110][emoji110]
Dobrych wieści Dziołchy i duuużo siły w tej nierównej walce[emoji176][emoji176][emoji176]
@Waleczna36 za Ciebie też kciukam[emoji110][emoji110][emoji110][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Murawa a czy Twój romans z Paśnikiem trwa długo? ;) Ja wybieram się na pierwszą wizytę na koniec lipca, dopiero wtedy będę robić też badania, które zaleci. Czy dużo czasu zajęła mu diagnoza i dobranie leczenia? Dużo razy u niego byłaś?
Długo to trwa w ogóle u mnie wszystko🤣🤣🤣🤣
Pasikonik diagnozę i plan leczenia ustali Ci już po wizycie z wynikami, czyli na drugiej😉
Ja w Niego wierzę. Dobry fachowiec i czlowiek💓
 
Ja trochę to rozumiem. Ja bym się nie spieszyla. Wiem że łatwo się mówi i że narwy są bardzo duże. Jesli w macicy jest pecherzyk to najwazniejsze ze wiesz gdzie jest ciaza i nie ma ryzyka ciazy pozamacicznej. Ale jak ma byc serduszko to lepiej isc tak zeby ma 100%je zobaczyc a nie denerwowac sie i potem czekac na kolejne USG jeszcze nastepne dni. Ja na początku też miala trochę przebojów i w sumie żałuję że tyle nerwów mnie to kosztowało.
Muszę wytrzymać. Już wtedy powinno być. Ciężko mi ale co ma być to będzie. Chyba ,że znowu gacie zabrudze to prosto na IP i się okaże. Lekami jestem obstawiona. Zwiększyłam proga i estriadiol zobaczymy, w weekand poogladam seriale. Od pon do pracy a w czwartek usg. Na chwilę obecną nic wiecej chyba nie mogę zrobić
 
Hej, jestem tu nowa :) szukałam "wsparcia" i chyba nigdzie nikt nie zrozumie tak dobrze jak inne "staraczki". W skrócie: jestem podczas pierwszej procedury :) 1 lipca miałam krio 3dniowego zarodka, nie miałam świeżego transferu ze względu na ryzyko hiperki (pobrali 16 komórek). Od 2 dpt mam bóle i kłucie jajników, bardzo bolące piersi. Dziś jest 8dpt i poza tym, że bolą piersi to wszystkie bóle brzucha, jajników minęły... wariuje już od tego analizowania i szukania objawów... 😢
Hello😘. Z własnego doświadczenia radzę w ogóle niczego się nie doszukiwać 😘. Miałam 4 transfery + 3 inseminacje i przy tym wszystkie objawy pseudo ciążowe i nie ciążowe😱. W ciąży nie jestem, więc sama widzisz co te objawy oznaczają - wszystko i nic😜
 
Hej, jestem tu nowa :) szukałam "wsparcia" i chyba nigdzie nikt nie zrozumie tak dobrze jak inne "staraczki". W skrócie: jestem podczas pierwszej procedury :) 1 lipca miałam krio 3dniowego zarodka, nie miałam świeżego transferu ze względu na ryzyko hiperki (pobrali 16 komórek). Od 2 dpt mam bóle i kłucie jajników, bardzo bolące piersi. Dziś jest 8dpt i poza tym, że bolą piersi to wszystkie bóle brzucha, jajników minęły... wariuje już od tego analizowania i szukania objawów... 😢
Idź na betę jutro. A najlepiej w sobotę. Już cosik powinno być 😉
Wariowanie to noooormalna sprawa😉objawów się nie doszukujemy(lub ich braku).
Trzymam✊✊✊
 
Pewnie to dlatego, że pierwszy transfer :)
w sobotę będzie 10 dpt myślicie, że Beta już coś wykaże?
Hello😘. Z własnego doświadczenia radzę w ogóle niczego się nie doszukiwać 😘. Miałam 4 transfery + 3 inseminacje i przy tym wszystkie objawy pseudo ciążowe i nie ciążowe😱. W ciąży nie jestem, więc sama widzisz co te objawy oznaczają - wszystko i nic😜
 
Dziewczyny jestem!!!!!!! R=Tel mi się rozladowal a bylam jeszcze z mama na zakupach ;) Ale JJJAJAAAAAAAA dzisiaj były w klinice... Jak wchodziłam do gabinetu to lekarz zrobil taka mine bo dzisiaj miałam tez mieć wynik po ostatnikm sraczingu i wycinku z endometrium. A on do mnie niestety jest bardzo zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mowi ze sa bakterii i to bardzo dużo !!!!!!!!!!!! Ze to jest tak przewlekle zapalenie ze tylko w 80% przy bardzo mocnej terapii antybiotykami i jakimiś dobrymi bakteriami będzie można to wyleczyć. Transref odwołany, ale jeszcze mnie zbadal i się zalamal bo tam piękne endometrium na 10 mm!!!!!! także z teym estriadolem to wiecie - o duu..pe rozczasc ;) On caly czas tlumaczyl w tym dc przed transferem straidol max do 400 - przecież nie będę się z nim klocic skoro takie piękne endo bo na 10 to chyba niezle co? No i poszedł mi zalatwic termin po antybiotykoterapii na następne krojenie a aj w tym czasie zostałam z pielegniarka i mowie do niej proszę mi pokazac ten wynik- mysle sobie zrobie sobie zdjecie i oczywiście będę czytac calymi nocami jakie mam szanse !!!! Ja patrze a tam dwie pierwsze litery mojego nazwiska imie takie same i pesel jakiś 85!!! - To nie moje wyniki!!!!!!!!!! On przyszedł a ja się tak smaialam ze az mi się ramiona trzesly - ten mnie chyba z 10 razy przepraszal!!!!! Mój wynik jest idealny wszystko ujemne ;) W przyszłym tygodniu transfer ;) I mam jakiś inny progesteron kotry musze szybko zamowic bo jest specjalnie pod in vitro i się lepeiej wchłania. Wysylam wam zdjęcia 12 dc endo 10 mm ;)
 

Załączniki

  • 20200709_201145.jpg
    20200709_201145.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 55
  • 20200709_201159.jpg
    20200709_201159.jpg
    892 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Dziewczyny jestem!!!!!!! R=Tel mi się rozladowal a bylam jeszcze z mama na zakupach ;) Ale JJJAJAAAAAAAA dzisiaj były w klinice... Jak wchodziłam do gabinetu to lekarz zrobil taka mine bo dzisiaj miałam tez mieć wynik po ostatnikm sraczingu i wycinku z endometrium. A on do mnie niestety jest bardzo zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mowi ze sa bakterii i to bardzo dużo !!!!!!!!!!!! Ze to jest tak przewlekle zapalenie ze tylko w 80% przy bardzo mocnej terapii antybiotykami i jakimiś dobrymi bakteriami będzie można to wyleczyć. Transref odwołany, ale jeszcze mnie zbadal i się zalamal bo tam piękne endometrium na 10 mm!!!!!! także z teym estriadolem to wiecie - o duu..pe rozczasc ;) On caly czas tlumaczyl w tym dc przed transferem straidol max do 400 - przecież nie będę się z nim klocic skoro takie piękne endo bo na 10 to chyba niezle co? No i poszedł mi zalatwic termin po antybiotykoterapii na następne krojenie a aj w tym czasie zostałam z pielegniarka i mowie do niej proszę mi pokazac ten wynik- mysle sobie zrobie sobie zdjecie i oczywiście będę czytac calymi nocami jakie mam szanse !!!! Ja patrze a tam dwie pierwsze litery mojego nazwiska imie takie same i pesel jakiś 85!!! - To nie moje wyniki!!!!!!!!!! On przyszedł a ja się tak smaialam ze az mi się ramiona trzesly - ten mnie chyba z 10 razy przepraszal!!!!! Mój wynik jest idealny wszystko ujemne ;) W przyszłym tygodniu transfer ;) I mam jakiś inny progesteron kotry musze szybko zamowic bo jest specjalnie pod in vitro i się lepeiej wchłania. Wysylam wam zdjęcia 12 dc endo 10 mm ;)
Niezłe masz przeboje! :D Ale oni też się nie popisali kurde z tymi wynikami, ja bym chyba z nerwów mu dowaliła coś...
 
Do góry