reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

, da
A Ty Murawa tu nam oczu nie zamydlaj i gadaj co u ciebie??????????
Nie ma o czym, to nie gadam😉
Kokejne badania do dupy, czyli nic nowego 🤣🤣🤣
Brakuje mi w UJ kirów implantacyjnych.
Ale... Co nie zabije, to... Zdołuje😁😁😁
A serio nie poddaję się.
Niech Pasikonik coś wymyśli, Biere wszystko i jadymy z koksem😉
A kiedy co, nie pytaj. Ja już nie myślę o terminach, tylko o krokach do przodu😉
 
reklama
Gratulacje. Przyrost jest bardzo dobry.
Hej hej Kochana [emoji8] dzięki za pamięć [emoji8] a Ty tu nie miałaś wejść na forum dopiero w 6dpt?
Cześć wszystkim [emoji3526]
Nie jestem w stanie Was nadrobić. Gratuluję wszystkim, którym się udało! Za resztę trzymam kciuki [emoji1307][emoji8]
Zrobiłam sobie małą przerwę od forum. Czulam, że muszę się wyciszyć przed transferem. Dziś u mnie jest 9dpt i beta 142,5 [emoji3590] w 7dpt beta 35,7. Czy taki przyrost jest ok? Jakiś kosmicznie duzy mi się wydaje. Tak ciężko uwierzyć, że się jak na razie udało [emoji7]
 
, da
Nie ma o czym, to nie gadam😉
Kokejne badania do dupy, czyli nic nowego 🤣🤣🤣
Brakuje mi w UJ kirów implantacyjnych.
Ale... Co nie zabije, to... Zdołuje😁😁😁
A serio nie poddaję się.
Niech Pasikonik coś wymyśli, Biere wszystko i jadymy z koksem😉
A kiedy co, nie pytaj. Ja już nie myślę o terminach, tylko o krokach do przodu😉
No co ty😢. Ale byłaś już u niego czy sama odczytała wyniki?
 
, da
Nie ma o czym, to nie gadam😉
Kokejne badania do dupy, czyli nic nowego 🤣🤣🤣
Brakuje mi w UJ kirów implantacyjnych.
Ale... Co nie zabije, to... Zdołuje😁😁😁
A serio nie poddaję się.
Niech Pasikonik coś wymyśli, Biere wszystko i jadymy z koksem😉
A kiedy co, nie pytaj. Ja już nie myślę o terminach, tylko o krokach do przodu😉
Murawa a czy Twój romans z Paśnikiem trwa długo? ;) Ja wybieram się na pierwszą wizytę na koniec lipca, dopiero wtedy będę robić też badania, które zaleci. Czy dużo czasu zajęła mu diagnoza i dobranie leczenia? Dużo razy u niego byłaś?
 
Ja trochę to rozumiem. Ja bym się nie spieszyla. Wiem że łatwo się mówi i że narwy są bardzo duże. Jesli w macicy jest pecherzyk to najwazniejsze ze wiesz gdzie jest ciaza i nie ma ryzyka ciazy pozamacicznej. Ale jak ma byc serduszko to lepiej isc tak zeby ma 100%je zobaczyc a nie denerwowac sie i potem czekac na kolejne USG jeszcze nastepne dni. Ja na początku też miala trochę przebojów i w sumie żałuję że tyle nerwów mnie to kosztowało.
1.07 byłam pęcherzyk 7 mmm, a w pt. 03.07 zaczęły się krwawienia. Miałam usg w piątek ×2 i w pon. Pęcherzyk dalej był.
Wiem ,że bez sensu ale lekarze upieraja się, że już wtedy będzie wiadomo napewno. A niechce iść do pierwszego lepszego , bo nie wiem na kogo trafie i jaki będzie miał sprzęt;(. A stresu mi już dosyć
 
Mary a można wiedzieć jakie masz wyniki? Ja byłam na mecie 500XR przed pierwszym j drugim transferem, a później zrobiłam badania i lekarz powiedział, że nie muszę brać mety... Mój lekarz jest gin-endo.

Glukoza 89,5 mg/dl
po 1h 153,5 mg/dl
po 2 h 110,5 mg/dl

Insulina 11,9 µU/ml
po 1h 130,2 µU/ml
po 2 h 67,4 µU/ml

I bardzo interesowały go te problemy z zajściem w ciążę
 
reklama
Hej, jestem tu nowa :) szukałam "wsparcia" i chyba nigdzie nikt nie zrozumie tak dobrze jak inne "staraczki". W skrócie: jestem podczas pierwszej procedury :) 1 lipca miałam krio 3dniowego zarodka, nie miałam świeżego transferu ze względu na ryzyko hiperki (pobrali 16 komórek). Od 2 dpt mam bóle i kłucie jajników, bardzo bolące piersi. Dziś jest 8dpt i poza tym, że bolą piersi to wszystkie bóle brzucha, jajników minęły... wariuje już od tego analizowania i szukania objawów... 😢
 
Do góry