reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, poradzcie co mam zrobić.
Przed chwilą dostałam znowu krwawienie o wiele mniejsze niż w piątek , Przynajmniej na razie.
Miałam 3 usg u różnych lekarzy nie widzą przyczyny krwawień ;(

Wygląda na to, że pozostaje odpoczywać i czekać, widocznie jest jakiś krwiak, którego nie widać na usg 😞 w najbliższym czasie chyba wizyta serduszkowa?
 
Aaaa jutro wizyta a mnie zaczyna ogarniać strach i niepokój... Jeszcze 2 zastrzyki a ja już się martwię czy coś wychodowalam... Czy dojdzie do punkcji czy dojdzie do transferu itp. 😔 Ogólnie jestem dobrze nastawiona jeśli chodzi o sytuację po transferze ale do jutra chyba jajko zniosę

W międzyczasie w trakcie procedury można całkiem dużo jajek znieść podczas tych oczekiwań i nerwów, trzymam kciuki ✊ ✊ ✊ 😘
 
Ostatnia edycja:
Oczywoscie ze bede trzymała ✊✊✊ na którą masz?? Ja mam być o 13:30 i chyba zwariuje do tej godziny 😔

A ja mam na 11.40, Polskiego czasu 12.40... tez chyba zwariuje do jutra, no ale musimy jakos wytrzymac i postarac sie nie zwariowac, miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, wkoncu to nie od nas zalezy, wiec co ma byc to bedzie, a bedzie dobrze bo musi! :) 😘 😘 😘
 
no ale czym? mnie niogdy nie bolały po tym leku. Przecież to nie ma żadnego znaczenia czy Cie bola czy nie..
jestem przyzwyczajona ze mnie piersi bolały i tak już zostawalo po transferze - a to był mój taki miarodajnik i ciagle sprawdzałam ze jak bola to dobrze ;) raz po transferze mnie przestaly bolec nagle i na drugi dzień beta mi spadla ;(
 
jestem przyzwyczajona ze mnie piersi bolały i tak już zostawalo po transferze - a to był mój taki miarodajnik i ciagle sprawdzałam ze jak bola to dobrze ;) raz po transferze mnie przestaly bolec nagle i na drugi dzień beta mi spadla ;(
ja sobie obiecałam teraz przy tym podejściu podejsc zadaniowo zeby mi psycha nie padłą w koncu :) mam nadzieje ze uda mi sie wylaczyc emocje obserwacje itd :)
 
A ja mam takie pytanie. Podczas stymulacji strasznie się rozchorowalam. Kaszel katar i gorączka 38. Brałam antybiotyk. Czy to mogło mieć wpływ na komórki ?

Też chorowałam prawie całą stymulację, tak sobie myślę, że w aktualnych czasach koronawirusowych nie wpuściliby mnie do kliniki, jeszcze wtedy mąż mnie zaraził wracając z Dubaju :D stymulacja poszła super ☺
 
reklama
Dziewczyny, poradzcie co mam zrobić.
Przed chwilą dostałam znowu krwawienie o wiele mniejsze niż w piątek , Przynajmniej na razie.
Miałam 3 usg u różnych lekarzy nie widzą przyczyny krwawień ;(
Kochana wiem.ze ci trudno Ale musisz się uzbroić w cierpliwość .Jeśli ma się stać coś złego to niestety pewnie będzie nieuniknione chociaż wierzę że będzie dobrze bo takie krwawienia są naprawdę bardzo częste w ciążach.Musisz zachować zimną krew bo jeśli np byłabyś takim przypadkiem jak ja na takie kontrolowanie czy jest ok byś musiała codzień chodzić bo tak występowało.
 
Do góry