reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaaa jutro wizyta a mnie zaczyna ogarniać strach i niepokój... Jeszcze 2 zastrzyki a ja już się martwię czy coś wychodowalam... Czy dojdzie do punkcji czy dojdzie do transferu itp. 😔 Ogólnie jestem dobrze nastawiona jeśli chodzi o sytuację po transferze ale do jutra chyba jajko zniosę

Witaj w klubie kochana, Ja tez mam jutro wizyte i sie boje bo nie wiem czy tam wszystko ok.. mam nadzieje ze pecherzyki beda super :) Bede trzymala kciuki za Ciebie a Ty Trzymaj za mnie 😘✊✊✊
 
reklama
Jestem już po wizycie onkolog powiedział że te torbiele to nic poważnego żebym się nie przejmowała że absolutnie nie są przeciwwskazaniem do ivf i żebym tylko po stymulacji przyszła na kontrol zobaczyć czy się nie powiększają. Także wizyta udana cieszę się że wkoncu jakieś dobre wiadomości oby teraz już poszło z górki[emoji16][emoji110][emoji123]

Ciesze się, żę dobre wiadomości :) I oby teraz tylko z górki :)

Pozazdrościć 😱😂😂. A to nie jest jakaś niedowaga?

Niedowaga poniżej 40 ;)

Kobitki ja mam ledwo 150 cm ;) wzrostu
 
Do góry