reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ufff....
Tak tak laseczki nadrabiam tylko piszecie szybciej niż informatyk - nie wiem wszyscy tu urlopy mają? nikt nie pracuje tylko ja bałwan? w dupkach sie poprzewracało :D


Wszystko jasne. Ciąża pozamaciczna. Skierowanie do szpitala

Przykro mi bardzo :( Najgorsze rozpoznanie jakie można usłyszeć...

Mam nadzieje, że już wracasz do zdrówka!

Powtórzyłam dzisiaj bete ;
Beta
6 dpt. 20
10. Dpt. 132
14 dpt.619
Myślicie, że ok ??

Piękny przyrościk :)
 
Ufff....
Tak tak laseczki nadrabiam tylko piszecie szybciej niż informatyk - nie wiem wszyscy tu urlopy mają? nikt nie pracuje tylko ja bałwan? w dupkach sie poprzewracało :D




Przykro mi bardzo :( Najgorsze rozpoznanie jakie można usłyszeć...

Mam nadzieje, że już wracasz do zdrówka!



Piękny przyrościk :)
Ja pracuje ;) a do tego codziennie staralm sie wrzucac w pracy kalendarz ;)
 
tak kochanie jesli chodzi o mnie to estrofem na mnie dziala - barrrdzo nieprzyjemnie ;( od placzu po nerwy i wogole ciezko nad soba zapanowac. Wiesz ze jaak zawsze mialam 3 x estrofem 1-1-1 tak teraz mi zwiekszyl 1-1-2 to dopeiro bedzie;) ale pamietam jak ty sie kiedys przy techniawce poplakalas 😂 😂 😂 jak bym wtedy byla przy tobie to przysiegam m ajtki zajszczane bez kichania 😂😂😂 ja do tego dodatkowo mam wtedy jeszcze wysokie libido wiec sobie wyobraz - sny erotyczne i praiwe orgazmy ;) masakra
I byś mi kuźwa siedzenie w aucie zajszczała, muszę pamiętać że jak kiedyś będziemy gdzieś razem jechać to ceratę trzeba ci podkładać 😜. A co Ty trzeźwa 😱
 
reklama
Do góry