reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I byś mi kuźwa siedzenie w aucie zajszczała, muszę pamiętać że jak kiedyś będziemy gdzieś razem jechać to ceratę trzeba ci podkładać 😜. A co Ty trzeźwa 😱
jaka trzezwa - wali mi w dekiel 😂 😂 😂 nooo powiem ci ze ostatnio sie zdziwilam przy tym kichaniu a astaram sie cwiczyc miesnie kegla... podobno rozmiar stopy swiadczy o siusce a ja mam 35,5 ;) ale kiedys wam opowiadalam jak moja babcia sie zejszcaala przy obrazie Matki Boskiej na Jasnej Gorze bo Ginia spadla z krzeselka - takie miala rybacke a a miescil jej sie na tym jeden posladek ;) Wlasnie sobie wyobrazilam jak ide do kliniki i mi mowia jest PANI W CIAZY - a ja na to sie zeszczlam 👍:o😂 no dobre zarty - to by dopiero mieli - mnie juz tam wszyscy znaja to wiedza do czego jestem zdolna ;)
 
reklama
@bazylia128
A to u kogo się leczysz w Gamecie :) bo mnie tam też skierowali ? (jak pytałam już to sory :D)

To będę na was uważać[emoji23] ale i tak się cieszę że tu trafiłam bo prawdziwa skarbnica wiedzy tu jest i widzę kilka mi znajomych nicków z innych wątków także napewno poczuje się jak wśród swoich[emoji847][emoji123]

witam koleżankę na wątku ;)

u mnie już tylko in vitro

Hej dziewczynki ale odwalilam numer. Gin kazał mi iść 2dc na badania więc zgodnie z planem wczoraj był 1dc więc wiadomo dziś rano szybciutko wstałam wyszykowalam się i mówię pojadę przed 7 (labo od 7) żeby być jedną z pierwszych i oczywiście szczesliwa siadam w auto jadę pod labo wyjmuje karteczkę i zonk na skierowaniu wśród badań do zrobienia "mocz" i co? Ja ani pojemniczka ani moczu[emoji23] i entuzjazm spadł z powrotem do domu i oczekuje 8 aż mi aptekę otworzą i aż mi się siusiu zachce[emoji848] i to jeszcze na głodnego siedzieć muszę[emoji19] och cała ja[emoji16]

Ja takie numery odwalam na codzień :D NIe lepiej było gdzieś przy labo poszukać apteki?
W gruncie rzeczy najważniejsze by zrobić badanka ;)

Ja poleciałam do labo to dalam kobicie skierowanie na nasienie 🤪🤪🤪 a ona takie galy, że :eek::eek::eek: jakie badanie chce a ja już w tym biegu no co nie widzi pani?? :D :D :D Proszę pobrać i już :D
 
Skoro twarzy nie wrzucamy to mata moje girki 😜
1593285695611827516546.jpg
 
@bazylia128
A to u kogo się leczysz w Gamecie :) bo mnie tam też skierowali ? (jak pytałam już to sory :D)



witam koleżankę na wątku ;)

u mnie już tylko in vitro



Ja takie numery odwalam na codzień :D NIe lepiej było gdzieś przy labo poszukać apteki?
W gruncie rzeczy najważniejsze by zrobić badanka ;)

Ja poleciałam do labo to dalam kobicie skierowanie na nasienie 🤪🤪🤪 a ona takie galy, że :eek::eek::eek: jakie badanie chce a ja już w tym biegu no co nie widzi pani?? :D :D :D Proszę pobrać i już :D
Pierwiej - tak moja babcia mowi ;) bylam u samego profesa ale szedl na leczenie i mnie przepisal do Pa...welka Radw..ana swojego syna - juz tak dlugo ze sie bardzo zzylismy ALE OSTATNO chce ze mna zerwac - bo jest przekonany ze treaz zajde w ciaze a jak nie to bedzie dla niego porazka ;(
 
Pytanie z serii "Blondynka pyta"
O co kaman z tymi klasami zarodków??

Beta 4870 17dpt. Jakas wysoka mi sie wydaje
Pierwiej - tak moja babcia mowi ;) bylam u samego profesa ale szedl na leczenie i mnie przepisal do Pa...welka Radw..ana swojego syna - juz tak dlugo ze sie bardzo zzylismy ALE OSTATNO chce ze mna zerwac - bo jest przekonany ze treaz zajde w ciaze a jak nie to bedzie dla niego porazka ;(

no to kiepskie takie podejście lekarza, mega demotywujące :(

ja dostałam namiary na dr Guzowskiego, podobno bardzo ludzki - nie zdziera' po za tym kumpel mojego doktora

wybadaj jak tam z tym twoim lekarzem będzie - może się ogarnie a jak nie to można zawsze kombinować
 
reklama
Do góry