reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam również[emoji4] no mi też jak narazie najbliżej do in vitro.
Zdarzają się różne sytuacje ale ja przez 3 dni na listę badań zaglądałam i tego moczu tam niewidzialam a dziś rano jakby ktoś dopisał[emoji2960] a badania wykonałam pojechałam do apteki kupiłam pojemniczek zmusiłam się do zapełnienia i szybko do labo[emoji16]

@bazylia128
A to u kogo się leczysz w Gamecie :) bo mnie tam też skierowali ? (jak pytałam już to sory :D)



witam koleżankę na wątku ;)

u mnie już tylko in vitro



Ja takie numery odwalam na codzień :D NIe lepiej było gdzieś przy labo poszukać apteki?
W gruncie rzeczy najważniejsze by zrobić badanka ;)

Ja poleciałam do labo to dalam kobicie skierowanie na nasienie [emoji2957][emoji2957][emoji2957] a ona takie galy, że :eek::eek::eek: jakie badanie chce a ja już w tym biegu no co nie widzi pani?? :D :D :D Proszę pobrać i już :D
 
reklama
Kurcze co chce napisać to staje się nieważne albo już po fakcie 😂😂😂 dziś upał straszny jeszcze szef mnie ściga , jutro idę do niego do domu....kuwa do pracy trza wracać. Nie wiem jak to będzie, jak ja teraz nieogarnięta jestem ....
Dziewuszki pamiętajcie jutro na wybory marsz....każdy głos jest ważny.
 
Kurcze co chce napisać to staje się nieważne albo już po fakcie 😂😂😂 dziś upał straszny jeszcze szef mnie ściga , jutro idę do niego do domu....kuwa do pracy trza wracać. Nie wiem jak to będzie, jak ja teraz nieogarnięta jestem ....
Dziewuszki pamiętajcie jutro na wybory marsz....każdy głos jest ważny.
Oj ty mój opóźniony Motylku 😘. Jak to do pracy, juuuuż???
 
No co ty??? Na mnie nic nie działa 🤔.
A ile bierzesz?
T
Kurcze co chce napisać to staje się nieważne albo już po fakcie 😂😂😂 dziś upał straszny jeszcze szef mnie ściga , jutro idę do niego do domu....kuwa do pracy trza wracać. Nie wiem jak to będzie, jak ja teraz nieogarnięta jestem ....
Dziewuszki pamiętajcie jutro na wybory marsz....każdy głos jest ważny.
Mi nie musisz przypominac - dla mnie to obowiazek ;)
 
reklama
Do góry