reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@klaudiaanita i gdzie w końcu jedziemy na te wczasy?😘. Trzymasz się?
Hejjo
Mój stary Bułgarię wybrał Sunny Beach
Blisko,ciepło,piaszczysta plaża,dobre jedzonko,jest gdzie się pobawić 💃
Byliśmy 6lat temu tam i fajnie było
Także opalenizna będzie Bułgarska 😄
Tylko że dietę porzuciłam w pierony 😜i tłuszczykiem obrosłam bardzo szybko 🤷‍♀️
Z taką oponką nie zatonę chociaż w morzu 😜

Nastroje miewam różne 😃raz lepiej raz gorzej
Taki rollercoaster
Obecnie czekam na miesiączkę z nadzieją że nie nadejdzie😜

Za to Ty moja droga niedługo będziesz świętować!czekam na to i od razu szampana otwieram😘🍾🤰
 
reklama
Hejjo
Mój stary Bułgarię wybrał Sunny Beach
Blisko,ciepło,piaszczysta plaża,dobre jedzonko,jest gdzie się pobawić 💃
Byliśmy 6lat temu tam i fajnie było
Także opalenizna będzie Bułgarska 😄
Tylko że dietę porzuciłam w pierony 😜i tłuszczykiem obrosłam bardzo szybko 🤷‍♀️
Z taką oponką nie zatonę chociaż w morzu 😜

Nastroje miewam różne 😃raz lepiej raz gorzej
Taki rollercoaster
Obecnie czekam na miesiączkę z nadzieją że nie nadejdzie😜

Za to Ty moja droga niedługo będziesz świętować!czekam na to i od razu szampana otwieram😘🍾🤰
Lubię Bułgarię❤️, mamy tam wrócić może już za rok😊my byliśmy akurat w Złotym Brzegu, ale było mega😀😀😀Niedaleko, piękne plaże, ciepłe morze i fajne hotele. Ale fajnie, że jedziecie!!! 😘😘😘
 
Hejjo
Mój stary Bułgarię wybrał Sunny Beach
Blisko,ciepło,piaszczysta plaża,dobre jedzonko,jest gdzie się pobawić 💃
Byliśmy 6lat temu tam i fajnie było
Także opalenizna będzie Bułgarska 😄
Tylko że dietę porzuciłam w pierony 😜i tłuszczykiem obrosłam bardzo szybko 🤷‍♀️
Z taką oponką nie zatonę chociaż w morzu 😜

Nastroje miewam różne 😃raz lepiej raz gorzej
Taki rollercoaster
Obecnie czekam na miesiączkę z nadzieją że nie nadejdzie😜

Za to Ty moja droga niedługo będziesz świętować!czekam na to i od razu szampana otwieram😘🍾🤰

Polecam Bułgarię, jak już kiedyś wspominałam to mój mąż jest Bułgarem i często tam bywamy 😊 W tym roku pewnie niestety przez koronabzdure sezon będzie pewnie troszkę słabszy, no ale mimo wszystko pogodę z pewnością będziecie mieli super 😊 W Bułgarii polecam jeszcze Sozopol 😘
 
Z tego co pamietam 6 m-cy. A nie możesz z pracy na transfer wyskoczyć;))).
Pyk i jesteś w ciąży;))
Wezmę sobie relanium i radośnie ogłoszę ze teraz to ja mam wywalone i nie pracuje :p dogadam się z doktorkiem dzisiaj i popytam o „obowiązkowe” wizyty w pierwszej połowie cyklu. Kiedy dokładnie są to wtedy będę wiedzieć. Bo te usg a potem zoom to jakiś dramat...
 
Powtórzę jeszcze 9 dpt i będę myśleć co dalej.😔
Bardzo mi przykro jeżeli to jest kriotransfer to beta potrafi pojawić się po 7dpt ale to już ciąża biochemiczna. Teoretycznie jeżeli zarodek jest wadliwy genetycznie endonetrium utrudnia mu implantację stad te niskie bety itp. Duza czesc zarodków po ivf jest wadliwa genetycznie a im bardziej zaawansowany wiek kobiety tym gorzej. Nawet jak zarodek jest „zdrowy” to nie znaczy, ze urodzi się z niego dziecko to loteria. Musisz czekać na ten silny zarodek:-) Powiem Ci, ze u mnie tez były 3 transfery i trzeci udany. A teraz mam za sobą już dwa duzo lepszych zarodków i nic. Czekaj ten siłacz gdzieś tam musi być :-)
 
reklama
Bardzo mi przykro jeżeli to jest kriotransfer to beta potrafi pojawić się po 7dpt ale to już ciąża biochemiczna. Teoretycznie jeżeli zarodek jest wadliwy genetycznie endonetrium utrudnia mu implantację stad te niskie bety itp. Duza czesc zarodków po ivf jest wadliwa genetycznie a im bardziej zaawansowany wiek kobiety tym gorzej. Nawet jak zarodek jest „zdrowy” to nie znaczy, ze urodzi się z niego dziecko to loteria. Musisz czekać na ten silny zarodek:-) Powiem Ci, ze u mnie tez były 3 transfery i trzeci udany. A teraz mam za sobą już dwa duzo lepszych zarodków i nic. Czekaj ten siłacz gdzieś tam musi być :-)
Podobno statystycznie ilosc wadliwych zarodków w in vitro nie jest większa niż przy normalnym poczęciu...
 
Do góry