reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lekarz w klinice na pierwszej wizycie ciążowej powiedzial do mnie : nie jeść surowego mięsa, kawę pić normalnie ale maks 2 dziennie, czarna herbata słaba maks 3 razy dziennie. Oszczędzać sie i oglądać Nwtflixa ;)



Zielona herbata juz w ciąży nie jest wskazana.



Przepraszam, ale wredna ta małpa. Niech spada na drzewo. Jak tak można powiedzieć....
A co do imienia.. mialam identyczna sytuację. Moja kuzynka była w ciąży, ja ofkors kolejny rok staran ale bez ciazy, ona już wie,że befzie dziewczynka i mowi do mnie,że będzie Amelka. Ja wtedy do niej,że jak będę kiedyś miała córkę to bedzie Helenka po Babci. Mojej ukochanej, z którą mialam cudowny kontakt. Pod koniec ciazy kuzynka do mnie,ze bym się nie obraziła ale ona jednak daje na imię Helenka, bo mama jej się ucieszy... bo i nasza wspólna Babcia byla Hela, i jej druga babcia Hela.. A mnie jakby ktoś w mordę strzelił.. to było świeżo po śmierci naszej Babci. Kuzynka miala z nią taki kontakt,że przyjeżdżała z rodzicami w odwiedziny tylko na święta. Bylam wściekła ale sobie szybko przetlumaczylam,że nie mogę jej niczego zabronić, ze to ona jest w ciazy a nie ja i takie tam.. choć prawda jest taka,że do dziś uważam,że jest głupią krową. Tak się nie robi. Tak, jestem wredna..



Tak kochana, skóra może boleć po tych zastrzykach. Jak mi się uda to załącze zdjecie jak wyglądał często mój brzuch.
Wanna czadowa [emoji7]



Przytulam Cię i doskonale rozumiem. Mi takie plakanie przynosilo ulgę. Takie jest nasze zycie, nie jestesmy z kamienia i emocje mają prawo targac naszymi uczuciami. A potem wstajemy i znowu do boju;)



Przykro mi. Jeśli podejrzewa pozamaciczna to niech jak najszybciej zaprosi Cię na USG i jej poszuka.
Oby jednak się mylila. Odreaguj po swojemu niepowodzenie i wracaj do walki !!!



A co z tym grillem,że to nie można jeść e ciazy? Nic nie wiem. Niech mi ktoś mądry wytłumaczy plis ;) bo lubię opylić kiełbę z grilla ;)Zobacz załącznik 1136290
Chodzą takie głupie i w dupie mają ,że komuś przykrość sprawia. Zabronić nie można , niestety ,ale w czapę z miłą chęcią bym strzeliła 😏😏
 
Na Kaszubach, jeziorko Borówno Wielkie😁
Ogromny ośrodek wypoczynkowy, ale my jestesmy tak na uboczu, wiec mamy troche prywatnosci ale korzystamy tez z dobrodziejstw ośrodka. Czekamy az otworza wypożyczalnie sprzetu wodnego😁
Zazdraszczam właśnie szukam też jakiegoś zakątka na tydzień między lipcem a sierpniem bo zaczynam urlop. Wyślij photo
 
@Doraaa znam ten ból, moja szwagierka, jedyna siostra męża, będąc w 3 ciąży dowalila nam, że Ona musiała się postarać o 3 dziecko bo my jesteśmy wygodni, a dziadkowie chcą wnuki! Wtedy byłam po poronieniu i 3 latach starań, o wszystkim wiedziała. Także tak kobiety potrafią być okrutne. Podnieś koronę i skup się na sobie bo nerwy nic nie zmienia.Trzymam kciuki!
Osz malpa jedna . Chyba szybko bym takiej szwagierki nie chciała widziec ...
 
Też miałam kiedyś takiego krwiaka. Jako że boję się igieł to jak już wlezie to za Chiny jej nie wyciągnę bez zrobienia zastrzyku. No i wkułam się chyba w naczynko bo jak naciskałam tłok to czułam jak mnie boli 😂 ale zrobiłam? zrobiłam😂

Ja gdyby nie mój mąż to bym prędzej z okna skoczyła niż wbiła sobie igłę 😂
 
reklama
Screenshot_20200620_200724_com.android.chrome.jpg
 
Do góry