reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już się czuje taka żałosna z tymi swoimi planami. Jakby ktoś nade mną siedział, widział moje starania i plany ale jednak postanowił ze mi się nie będzie to udawało ...
Chciałabym mieć tyle pieniędzy żeby nie chodzić do pracy. Jechać do najlepszej kliniki jaka jest rzucić im kasa i niech robią wszystko żeby się udalo.

Nawet nie wyobrażam sobie jak się czuja ludzie chorzy na raka, czekający w kolejkach na NFZ . Ja stram się i dziecko a oni walczą o życie.
Ale klinika prywatnie, płatnie tez się z niczym nie spieszy.
Jejuuuuu No mój dobry humor poszedł w pizd*u ale moja przyjciółka miesiaczka nigdy mnie nie zawiodła i jest na czas [emoji2937][emoji2937]
Wiesz jak to mówią - jak chcesz rozśmieszyć Boga to opowiedz mu o swoich planach. Ja mialam zrobione plany od stycznia do września, każdy miesiąc idealnie zaplanowany i co? G**no. Przyszła pandemia i 100% moich planów poszło się walić. Jestem na innym etapie, to fakt, ale nie wiem np kiedy moi rodzice będą mogli poznać swoją wnuczkę, bo na razie podróżowanie nie wchodzi w grę. I cóż, nie pozostaje nam nic innego jak wziąć pewne rzeczy na klatę, przeczekać, a potem zacząć z nowymi siłami.
Czyli co, trzymamy kciuki za sierpień pewnie, tak?
 
reklama
Kochane koje ja mam pytanie do ty h bardziej doświadczonych, obcykanych w immunologii.
Mam nk troszkę podwyższone 16% i mam encorton. W tym cyklu będzie histeroskopia u będzie w tym scratching endometrium. Czytałam ze scratching jest jak accofil tez działa podobnie.
Czy to będzie korzystnie u mnie wpływało na implantację ?
Dokładnie to będzie tak w cyklu przed transferem scratching a w cyklu transferowym encorton i heparyna ??
Będzie git?? 🙄🙄
Odpisze ci jak wroce ze spaceru,ok
 
No i czy to wgl mozliwe tak wcześnie? i jeszcze test teraz a nie z rana? Może jakiś błąd?
Brałaś pregnyl w dniu transferu jeżeli tak to może być za wcześnie na test. Jeżeli nie to test już może wyjść z moczu. Ja 6dpt betę miałam 46 to spokojnie by wyszedł:-) zrób hcg z krwi to będziesz wiedzieć wszystko ;-)
 
Hej, potrzebuje porady. Piszę w imieniu koleżanki. Podchodziła do in vitro w Gamecie Gdynia tak jak ja. Ale do rzeczy...amh 9,65. Stymulacja ovaleap 3x100 potem 150 oraz menopur 150. Stymulacja trwała 12 dni. Pobrano 13 pęcherzyków z czego tylko 5 było dojrzałych. Dlaczego mogło być tak mało dojrzałych komórek przy takim amh? Zaplodniły się wszystkie prawidłowo i w 4 dobie wszystkie padły. Nikt nie wie co i jak, dlaczego tak się stało. Szukam porady. Dodam ze nasienie jej partnera ok, jajowody drożne-były dwie inseminacje bez skutku, niedoczynność tarczycy opanowana, zadnych obciążeń genetycznych w rodzinie. Lekarz na wizycie dał jej tylko skierowanie aby zrobili kriotypy (tak, wiem w niektórych klinikach to podstawowe badanie, ale Gameta zleca dopiero gdy według nich jest taka potrzeba). Poradzcie cos, jakie badania mogą wykonać, co mogło być przyczyną, że nie mają ani jednego zarodka? Co zrobić aby kolejna stymulacja nie była strata kasy i były zarodki?
 
Hej, potrzebuje porady. Piszę w imieniu koleżanki. Podchodziła do in vitro w Gamecie Gdynia tak jak ja. Ale do rzeczy...amh 9,65. Stymulacja ovaleap 3x100 potem 150 oraz menopur 150. Stymulacja trwała 12 dni. Pobrano 13 pęcherzyków z czego tylko 5 było dojrzałych. Dlaczego mogło być tak mało dojrzałych komórek przy takim amh? Zaplodniły się wszystkie prawidłowo i w 4 dobie wszystkie padły. Nikt nie wie co i jak, dlaczego tak się stało. Szukam porady. Dodam ze nasienie jej partnera ok, jajowody drożne-były dwie inseminacje bez skutku, niedoczynność tarczycy opanowana, zadnych obciążeń genetycznych w rodzinie. Lekarz na wizycie dał jej tylko skierowanie aby zrobili kriotypy (tak, wiem w niektórych klinikach to podstawowe badanie, ale Gameta zleca dopiero gdy według nich jest taka potrzeba). Poradzcie cos, jakie badania mogą wykonać, co mogło być przyczyną, że nie mają ani jednego zarodka? Co zrobić aby kolejna stymulacja nie była strata kasy i były zarodki?
Wysokie AMH może wskazywać na zespół policystycznych jajników i tu często komórki słabo dojrzewają i słabo się zapładniają.
Najlepszy przykład naszej bazyli. 40 komórek z tego tylko kilka dobrych i został cudem jeden zarodek 🥺🥺
Podejrzewam ze trzeba zmienić protokół przy stymulacji
 
reklama
Wysokie AMH może wskazywać na zespół policystycznych jajników i tu często komórki słabo dojrzewają i słabo się zapładniają.
Najlepszy przykład naszej bazyli. 40 komórek z tego tylko kilka dobrych i został cudem jeden zarodek 🥺🥺
Podejrzewam ze trzeba zmienić protokół przy stymulacji
Tak, policystyczne jajniki sa potwierdzone.
 
Do góry