reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przyjdzie czas i na nas :) mój los jeszcze się nie rozstrzygnął, a u Ciebie jak przygotowania?
Trzymam kciuki mocno za Ciebie! ❤️ Pokaz nam ze się udaje 😘
Ja się przygotowuje powoli, obmyślam dopiero 😂 jakaś diete, ćwiczenia... mam jeszcze trochę czasu 😉
Mężowi przyszło 180 tabletek Profertilu, jak zobaczył to jego mina była bezcenna 😂😂😂 Muszę go podrasować 😜
Daj znać jutro, będę czekać z niecierpliwością! 😘😘😘
 
To może poszukaj opinii o innych lekarzach i zmień ją na kogoś innego? W końcu tyle kasy tam zostawiamy, że naprawdę nie ma się co krępować, na pewno w klinice są inni dobrzy specjaliści
Tam są tylko dwie lekarki. U pierwszej byłam na pierwszej wizycie i zamiast robić z nami wywiad to godzinę walczyła z drukarka żeby wydrukować nam zalecenia do wykonania badan z krwi... także odrazu zmieniłam na druga i zaczęło się wszystko kręcić.
Nie mam wyboru wszędzie daleko a nie mogę sobie pozwolić na wyjazdy bo mam nowa prace i nie mogę jej stracić bo nawet jie będę miała pieniędzy na kolejne starania 🥺
 
Hej dziewczyny 😁
Ja dziś po transferze, przeszło dobrze bo miałam znieczulenie ogólne także nie miałam żadnego stresu.
Dzis się dowiedziałam ogólnie wszystkiego co i jak miałam z tymi moimi komórkami.
mialam 12 komórek zaplodnilo się 10, a do piątej doby przetrwało 9 (także 8 zarodkow poszło do mrożenia)
z tego co widzę na raporcie to pisze transfer blastocysty, numer zarodka 6, a klasa bl5.1.1 czyli chyba dobrej klasy
Jeżeli to był świeży transfer to za tydzień można robić betę czy za wcześnie ?

Super kochanaaa!😘
 
Trzymam kciuki mocno za Ciebie! ❤️ Pokaz nam ze się udaje 😘
Ja się przygotowuje powoli, obmyślam dopiero 😂 jakaś diete, ćwiczenia... mam jeszcze trochę czasu 😉
Mężowi przyszło 180 tabletek Profertilu, jak zobaczył to jego mina była bezcenna 😂😂😂 Muszę go podrasować 😜
Daj znać jutro, będę czekać z niecierpliwością! 😘😘😘
Hahahaha biedny :D ale niech łyka! Żeby wszystko poszło super! Może razem pomyślcie nad jakas aktywnoscia? ❤
Dam znać na pewno, mam plan B, ale narazie o nim nie myślę, nie chce ściągać złych wibracji :D
 
No jak zobaczyłam tą krechę w miarę szybko to wybuchnęłam takim płaczem i tak z pół godziny ryczłam. I teraz zaczynam nawet być senna. Zresztą po tej luteinie miałam teraz takie fazy ze kładłam się w dzień spać bo nie mogłam wytrzymać. Ona działa usypiająco:D

Ja miałam tak samo po lutinusie. 😂😂 W dzien drzemka i wieczorem 22 odlot i kazda noc przespana do rana 😁 tęsknię za tym bo teraz już wstaje w nocy do wc codziennie o 3-4 i nie moge spac 🙄 takze korzystaj bo jeszcze za tym zatęsknisz 😂
 
reklama
Ja miałam tak samo po lutinusie. 😂😂 W dzien drzemka i wieczorem 22 odlot i kazda noc przespana do rana 😁 tęsknię za tym bo teraz już wstaje w nocy do wc codziennie o 3-4 i nie moge spac 🙄 takze korzystaj bo jeszcze za tym zatęsknisz 😂
No to jest akurat fajne w Lutinusie:) ale ja tam nie narzekam na problemy ze snem...na razie:D
 
Do góry