reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
w cenie jest jeden transfer. dlaczego 12? nie wiem taka ilosc jest w programie z tego gwarantują 3 dobrej jakosci zarodki. jezeli ich nie bedzie to dokłądają jeszcze 8 komórek.
Jestem ciekawa od ilu par te komorki sa? Bo ciezko mi sobie wyobrazic,ze ktos mial 15 z tego juz 3 dzieci i 12 oddaje do adopcji.wogole to nie jest dawstwo tylko adopcja komorek ktorych ktos juz nie chce .i jak tych 3 nie bedzie to od kolejnej pary 8 komorek? Magia w tej Polsce,serio😂
 
W poniedziałek mam usg już się nie mogę doczekać. Zastrzyki nawet jakoś robię sobie z tym że ktoś musi być przy mnie bo po ostatnim razem jak zemdlałam wolę żeby ktoś był że mną.

Biedna... ☹️ Dla mnie również zastrzyki to koszmar.. Narazie wbija mi mąż burserelin więc igielki malusieńkie ale jak przyjdzie czas na większe i dłuższe to chyba zwariuje...
 
Pakuj się i dawaj ze mną pod palemki 🌴🍸
Szukam ,oglądam cały czas
Nie wiem na co się zdecydować 😬
Ceny zależy gdzie chcesz lecieć
Ale mniej więcej tyle samo wyjdzie jak co roku z tego co widzę
Planuje wylecieć na początku lipca czyli już zaraz a nic nie wybrałam jeszcze 🤣

Ja też bym sobie gdzieś poleciała, najlepiej do Tajlandii.. Przepięknie tam jest jak oglądam zdjęcia.. Ale niestety jak narazie to nie ma szans żebym sobie mogła cokolwiek planować 😒
 
reklama
Pakuj się i dawaj ze mną pod palemki 🌴🍸
Szukam ,oglądam cały czas
Nie wiem na co się zdecydować 😬
Ceny zależy gdzie chcesz lecieć
Ale mniej więcej tyle samo wyjdzie jak co roku z tego co widzę
Planuje wylecieć na początku lipca czyli już zaraz a nic nie wybrałam jeszcze 🤣
Kurde, też bym chciała mieć takie wątpliwości - gdzie by tu się karnąć😛😘😘. Jak bym sie zapyliła to mogłabym też gdzieś się wybrać, a tak to trzymam te moje nędzne grosiny na następną stymulkę😘
 
Do góry