reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a czy któraś z Was robiła dla swojego M. swoje mieszanki leków typu witamina C 1000, cynk, salen, kwas foliowy itd? Znalazłam na stronie jednej z klinik ile jakich składników ma być na dobę podane (i żadne z naszych suplementów nie daje rady tym normom). Stosuje ktoś takie swoje dawkowanie?
Stosuje ktoś mace? :) Będę walczyć, dziś jestem tak nabuzowana, że tylko ostro do przodu...
Moj mąż oprócz Profertilu bierze właśnie wit C 1000, q10 i magnez 😉 i jeszcze Omega 3 😂 i chyba już tyle 🤔
 
Moj mąż oprócz Profertilu bierze właśnie wit C 1000, q10 i magnez 😉 i jeszcze Omega 3 😂 i chyba już tyle 🤔

Dzięki za odpowiedź 😁
Ja mojemu właśnie zakupiłam wit c 1000, cynk, Wit B12, salen, l-karnityne, kozieradkę, kwas foliowy i olej lniany... I mace...
ma jeszcze resztę Fertilman plus... I zestaw witamin dla sportowcow (dużo większe dawki niektórych witamin i minerałów)...
Mam nadzieję, że mu nie zaszkodzę...
 
Dzięki za odpowiedź 😁
Ja mojemu właśnie zakupiłam wit c 1000, cynk, Wit B12, salen, l-karnityne, kozieradkę, kwas foliowy i olej lniany... I mace...
ma jeszcze resztę Fertilman plus... I zestaw witamin dla sportowcow (dużo większe dawki niektórych witamin i minerałów)...
Mam nadzieję, że mu nie zaszkodzę...
Oby łykał, bo wiesz jak to facet 😂 myśle ze mu nie zaszkodzisz. Moj na pewno łykał Profertil regularnie, a te inne jakoś tak dziwnie długo mu się nie kończą 🤔
 
Hmm czyli co dalej? Wiesz już mniej więcej kiedy spodziewać się transferu? Bo muszę sobie w swój prywatny kalendarz wpisać [emoji12][emoji1787]
Jeszcze nic nie wiadomo, czekamy na okres o dopiero jakieś się termin się określi 😘
Na razie o tym jakoś nie myślę bo mam milion spraw do ogarnięcia, podpisałam umowę przedwstępną i muszę przygotować sto tysięcy zaświadczeń od różnych instytucji 🤦🤦🤦. Jeszcze w sobotę mam męża urodziny i imprezę przygotowuję, tak że tydzień mam mega wyczerpujący 🙄
 
reklama
Yyy... Mialam 10.06 ale maluch nie dał sobie zrobić żadnej ładnej foty. Połówkowe mam 30.06 tam gdzie miałam prenatalne czyli w szpitalu na NFZ więc pewnie znowu żadnego zdjęcia ia nie dostanę ☹️
Czyli nie tylko mój nie współpracuje jak widzę 😀może akurat coś się uda zrobić, zobaczymy w takim razie 😘
 
Do góry