reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A wierzycie,że naprawdę całą korpo nas podczytuje? Bo dla mnie to jakieś takie śmieszne i niewiarygodne.. No chyba,że Ugly wszystkim dookola powiedziała,że będzie podchodzila do in vitro i stąd czerpie wiedzę albo jest tam dużo więcej takich "starających się"... No bo ja zawsze sobie wyobrażałam,ze praca w korpo to taki wyścig szczurów i nie ma czasu na nic nie robienie A tym bardziej śledzenie jakiegoś tam forum... hmmm, mam zagawostke od rana... [emoji848][emoji848][emoji848]

A tak w ogóle to dzień dobry dziewczynki
Miłego dnia [emoji8]
@Murawa co tam? Jak tam?
Ja zaczynam miec watpliwosci co do calej tej hidtorii @Ugly80
 
reklama
Cudownie Kochana ❤ dopiero beta była pozytywna, a już dziecię ma 410 g, niesamowite jak szybko się to wszystko dzieje 😊
@fredka84 masz dziś wizytę w klinice? Daj znać jak poszło :)
U mnie w sumie jak nic ciekawego, badania zaległe, jakaś rozmowa i wsio. Sama wiem co mam robić, jakie leki brać, wszystkie nawet mam więc żadnej recepty nie musiał dawać🙂.
 
Dziewczyny a czy któraś z Was robiła dla swojego M. swoje mieszanki leków typu witamina C 1000, cynk, salen, kwas foliowy itd? Znalazłam na stronie jednej z klinik ile jakich składników ma być na dobę podane (i żadne z naszych suplementów nie daje rady tym normom). Stosuje ktoś takie swoje dawkowanie?
Stosuje ktoś mace? :) Będę walczyć, dziś jestem tak nabuzowana, że tylko ostro do przodu...
 
Dziewczyny a czy któraś z Was robiła dla swojego M. swoje mieszanki leków typu witamina C 1000, cynk, salen, kwas foliowy itd? Znalazłam na stronie jednej z klinik ile jakich składników ma być na dobę podane (i żadne z naszych suplementów nie daje rady tym normom). Stosuje ktoś takie swoje dawkowanie?
Stosuje ktoś mace? :) Będę walczyć, dziś jestem tak nabuzowana, że tylko ostro do przodu...
A mogłabyś wstawić tutaj te wytyczne z kliniki ???
 
A mogłabyś wstawić tutaj te wytyczne z kliniki ???

Jasne, znalazłam na stronie jednej z klinik artykuł jak poprawić parametry nasienia. Zastanawiam się na ile można sobie samemu taki układ witamin zrobić...

 
reklama
Cześć Kobietki ❤️❤️❤️
Wchodzę sobie tutaj, a tu tyle pięknych życzeń, z całego serca dziękuję 🥰🥰🥰😘😊. Mam nadzieję że to najskrytsze się spełni... 🥰🥰🥰🥰 Wczorajsze urodziny były mega aktywne, mąż zabrał mnie do Chałup na parę dni i rowerami przejechaliśmy cały Hel. Razem w jedną i drugą stronę zrobiliśmy 65km. To nasz rekord życiowy. Jestem mega dumna. Ruszamy się teraz dużo schudłam już 8kg i staramy się trzymać dietę bo szykujemy się do dalszej walki. 😊😊😊
Jeszcze raz dziękuję za wpisy😘😘😘😘
 
Do góry