reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny! Kurczę mam w dzień tyle pracy ze zajrzałam aby coś nadrobić i się wystraszyłam jak zobaczyłam komentarz @Ugly80 .. Jak może Ci być żal dziecka, z powodu tego że dziewczyna ma dylemat bo wierzy?? Sorry ale mnie to zjezy..Wiecie że ja jestem osobą nie wierzeca więc takich dylematów zwyczajnie nie mam ale jak dla mnie to był chamski tekts.. Dziewczyna nie negowala IVF tylko ma swój duchowy dylemat a to różnica! Wpadają tu od czasu do czasu trolle które karza nam się wstydzić, i nawijaja jak to zabijamy dzieci zarodk i że Bóg to albo tamto..i to jest rzeczywiście fobia i zupełnie inny problem tych ludzi.. Ale bez przesady, jeśli masz pożywkę z tego forum ze swoim korpo to przynajmniej szanuj inne i ich zdanie które akurat nie urazilo nikogo, i zatrzymaj tego typu komentarze w swojej głowie..
Ja zaczynam sie zastanawiac czy @Ugly80 tak naprawde stara sue o dziecko czy ta korpo tyljo z NAS ubawu nie ma a ona tylko sieje zamet i podpuszcza.No nie wiem...🤷‍♀️
 
u nas tyle kosztuje..nie, mielismy mrozone komorki. Ale u Ciebie w Czechach jeszcze drożej było nie?
To straszne zdzierstwo,ja mialam w Czechach 25 letnia studenke jako dawczynie,ktora sie dla nas extra stymulowala,mialam zapewnione 5 wysokiej klasy blastocystow i ciaze,serio.wywiazali sie z tego na medal i w sumie 4000 tys tylko wiecej.
 
Ja zaczynam sie zastanawiac czy @Ugly80 tak naprawde stara sue o dziecko czy ta korpo tyljo z NAS ubawu nie ma a ona tylko sieje zamet i podpuszcza.No nie wiem...🤷‍♀️
Bedziecie tak codziennie komentowac jej posty,to na pewno sie cieszy i ma z was niezly ubaw.Olac i nie reagowac,jedyny sposob na takie trolle .
 
Hej. Dziewczyny czy któraś chodzi do INVIMED Wrocław? Którego lekarza tam wybrać ? Ich jest tylu...... Ehhhh kolejny problem wlazł mi do głowy. Oszaleje.
 
reklama
Wszystko dobrze[emoji3590][emoji4]Dziecię ma wszystko prawidłowo, nie ma się podobno do czego doczepić [emoji4]Uff!!! Rosnie szybciej niż wskazywal by wiek, bo większość parametrów ma tak, jakby miał skończony 21 tc, a jest o tydzień wcześniej [emoji4]Waży 410g, szok!!! [emoji4]ale współpracować nie chciał [emoji6]Lekarz beznadziejny, o wszystko musialam sama pytać, bo sam z siebie nie mówił nic...
Gratulacje [emoji8]wszystkiego dobrego dla was
 
Do góry