reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Samo dobre [emoji16][emoji171]
Nie mogłabym być szczęśliwsza (no może poza bólem sutkow [emoji1787][emoji16])
A jak się Twoje cuda mają? Jak dajecie radę, bo przy dwójce na pewno nudę nie narzekasz [emoji16]
Zobacz załącznik 1134225
No wiesz jakby ci to powiedziec...😂😂😂na niskie cisnienie proponuje blizniaki ,podnosza rewelacyjnie cisnienie,ograniczaja czas do zera,redukuja cukier we krwi,wiecej sie modlisz( zeby poszly juz spac np),pijesz wiadro kawy,impreza co noc ...a poza tym to dzieci marzenie.

Widze,ze wy tez w komplecie? Macie cos jeszcze na lodzie?na nas czeka jeszcze jeden zarodziu w Pradze .
 
reklama
Dziewczyny bo widzę że się tutaj przewija temat Profertilu. Możecie mi napisać coś więcej o tym to lek czy zestaw witamin, czy możemy go sami sobie kupić i działać czy to lekarz bardziej już? Ten nasz mówił że nic nie pomoże tylko witaminy ale ja szukam sposobów żeby poprawić to nasienie. Do kolejnej procedury pewnie nas dopuszcza za 3 cykle więc może by coś jeszcze udało się poprawić...u nas wszystko słabo: morfologia, ruchliwość, żywotność, chromatyna...
To są witaminy, które sami możecie zamówić. Nam lekarz tez mówił, ze jakoś extra się nagle nie poprawi, ale zamówiłam i tak i na ostatniej wizycie sam pytał co mąż brał 😉 ze taka poprawa, wiec u nas pomogło, zobaczymy przy kolejnym ivf czy z dobrym skutkiem 😉
 
No wiesz jakby ci to powiedziec...[emoji23][emoji23][emoji23]na niskie cisnienie proponuje blizniaki ,podnosza rewelacyjnie cisnienie,ograniczaja czas do zera,redukuja cukier we krwi,wiecej sie modlisz( zeby poszly juz spac np),pijesz wiadro kawy,impreza co noc ...a poza tym to dzieci marzenie.

Widze,ze wy tez w komplecie? Macie cos jeszcze na lodzie?na nas czeka jeszcze jeden zarodziu w Pradze .

[emoji16][emoji16][emoji16]
Z tym niskim cisnieniem i większą ilością modlitwy to się uśmiałam [emoji1787][emoji16][emoji1787] To kiedy kolejne? [emoji16][emoji1787][emoji16][emoji1787][emoji12]
Mam 3 blastki, druga stymulacja przeszla moje najśmielsze oczekiwania. Póki co klinika ma 100% skutecznosci, ale ja 5tki dzieci to raczej nie ogarnę. Minęły 2tyg od porodu więc o powrocie na razie nie myślę, ale kiedyś kto wie...
 
[emoji16][emoji16][emoji16]
Z tym niskim cisnieniem i większą ilością modlitwy to się uśmiałam [emoji1787][emoji16][emoji1787] To kiedy kolejne? [emoji16][emoji1787][emoji16][emoji1787][emoji12]
Mam 3 blastki, druga stymulacja przeszla moje najśmielsze oczekiwania. Póki co klinika ma 100% skutecznosci, ale ja 5tki dzieci to raczej nie ogarnę. Minęły 2tyg od porodu więc o powrocie na razie nie myślę, ale kiedyś kto wie...
A no to faktycznie, chociaz ja ci powiem ze dwa tyg po cc,myslalam ze jeszcze 5 moglabym miec,twraz juz troche zmienilam zdanie😂.Pewno na jesien podskocze i zabiore tego nieboraczka,nasz ostatni,wiec zniszczyc go nie pozwole.chociaz kolejne dziecko to bedzie Harakiri, zobaczymy....😀
 
Czesc kobitki,
podczytuje was z krzakow ,bo na tyle mi nasze twixy pozwalaj,sentyment do forum i gownoburz jednak pozostaje..i tak czlowiek wraca.pare znajomych twarzy jeszcze widze,reszta nowa,z ktora sie witam.
Margoolciu,jesli lekarz bedzie robil transfer na cyklu naturalnym to jak najbardziej ten 11 dc pasuje na sprawdzenie jak sie owulacja ma badz nie ma,spojrzy na endonetrium i podejme decyzje co dalej.
o czesc kochana! mnie na bank musisz pamietac :):) chyba ze starej ekipy juz tylko ja tu jestem. Wczoraj mialam transfer zarodka z KD. Trzymaj kciukasy :)
 
o czesc kochana! mnie na bank musisz pamietac :):) chyba ze starej ekipy juz tylko ja tu jestem. Wczoraj mialam transfer zarodka z KD. Trzymaj kciukasy :)
Oczywiacie ze pamietam,jeszcze pare osob tu sie przewija😍mi KD rozwalilo system ,czego i tobie mocno zycze,juz czas stad spadac w twoim wypadku,a wracac jedynie z sentymentu z dzidziem na ramieniu,takze teges...🤗🤗🤗
 
reklama
Do góry