reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystko dobrze❤😊Dziecię ma wszystko prawidłowo, nie ma się podobno do czego doczepić 😊Uff!!! Rosnie szybciej niż wskazywal by wiek, bo większość parametrów ma tak, jakby miał skończony 21 tc, a jest o tydzień wcześniej 😊Waży 410g, szok!!! 😊ale współpracować nie chciał 😉Lekarz beznadziejny, o wszystko musialam sama pytać, bo sam z siebie nie mówił nic...

Cudownie Kochana ❤ dopiero beta była pozytywna, a już dziecię ma 410 g, niesamowite jak szybko się to wszystko dzieje 😊
@fredka84 masz dziś wizytę w klinice? Daj znać jak poszło :)
 
Doris nic się nie martw, masz może igły po menopurze ?? Są bardzo cienitkie, ja ich używam do prolutex, bo jak mi pani w aptece sprzedała najmniejsze igły a je zobaczyłam to prawie zawału dostałam wyglądały prawie jak te do pobierania krwi ;)
Ja mam małe i cienkie ale i tak w aptece nie wiedział jakie mi dać do butelki to musiałam później zamienić. Dziś rano wzięłam 1 a mam brać 2 razy dziennie tylko jaki odstęp czasu
 
Cudownie[emoji173][emoji173][emoji173] wiadomości super;) szkoda,że trafiłaś na takiego lekarza, ale przynajmniej wiedziałaś o co pytać! Ja bym nie wiedziała.. Też trafilam na taka w ogóle sympatyczna, ale wszystko dokładnie sprawdziła i mowila "praaawwwiiiddlllloooowee".. Niech Synuś rosnie duzy i zdrowy ;)
Za tydzień idę na usg do mojego lekarza 😉Miałam nie iść, ale skoro mogę mieć dodatkowe usg za free to skorzystam.No i przyjnajmniej wizyta będzie inaczej wyglądać, bo mój prowadzący do małomównych nie należy 😊
 
Wszystko dobrze[emoji3590][emoji4]Dziecię ma wszystko prawidłowo, nie ma się podobno do czego doczepić [emoji4]Uff!!! Rosnie szybciej niż wskazywal by wiek, bo większość parametrów ma tak, jakby miał skończony 21 tc, a jest o tydzień wcześniej [emoji4]Waży 410g, szok!!! [emoji4]ale współpracować nie chciał [emoji6]Lekarz beznadziejny, o wszystko musialam sama pytać, bo sam z siebie nie mówił nic...

No i super! Oby tak dalej!
Az sprawdziłam ile moja Inka wazyla na połówkowych w 20tc i było 375g, Lilka też podobnie, więc Oscar faktycznie większy.
Myslalas już o porodzie? Sn czy cc?
 
No i super! Oby tak dalej!
Az sprawdziłam ile moja Inka wazyla na połówkowych w 20tc i było 375g, Lilka też podobnie, więc Oscar faktycznie większy.
Myslalas już o porodzie? Sn czy cc?
Myślałam😊na razie idzie ok, jesli nadal tak będzie to chce znowu spróbować sn. Zobaczymy jak będzie dalej, ile urośnie i jak się ułoży. Póki co się nie nastawiam, na razie pierwsza połowa ciąży za nami i jest spoko😊
 
czesc jestem dzien po transferze ale z adopcją omorki. Na moich komrókach miałam 5 pełnych procedur i duuupa. Mamy nowa klinike i lekarz dal mi mało leków w porównaniu do tego co zawsze mialam. Mam tez luteine i estfofem. Jakie masz dawki progesteronu?
O kochana a gdzie podchodzilas do tej adopcji komoreczki??
Mocne kciuki!!!
 
Czy ktoras z Was miała odroczony transfer? Właśnie zaczęłam nowy cykl i sądziłam że dostanę jakieś leki przed transferem a lekarz umówił mnie dopiero na 11 dzień cyklu na USG. To normalne?
 
reklama
Do góry