reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy ktoras z Was miała odroczony transfer? Właśnie zaczęłam nowy cykl i sądziłam że dostanę jakieś leki przed transferem a lekarz umówił mnie dopiero na 11 dzień cyklu na USG. To normalne?
Czesc kobitki,
podczytuje was z krzakow ,bo na tyle mi nasze twixy pozwalaj,sentyment do forum i gownoburz jednak pozostaje..i tak czlowiek wraca.pare znajomych twarzy jeszcze widze,reszta nowa,z ktora sie witam.
Margoolciu,jesli lekarz bedzie robil transfer na cyklu naturalnym to jak najbardziej ten 11 dc pasuje na sprawdzenie jak sie owulacja ma badz nie ma,spojrzy na endonetrium i podejme decyzje co dalej.
 
@kate_p7 ,jak na froncie?
@anett96 od kiedy gratulowac,
@nieagatka co u was dobrego?[emoji173][emoji3448][emoji169][emoji172]
Samo dobre [emoji16][emoji171]
Nie mogłabym być szczęśliwsza (no może poza bólem sutkow [emoji1787][emoji16])
A jak się Twoje cuda mają? Jak dajecie radę, bo przy dwójce na pewno nudę nie narzekasz [emoji16]
IMG_20200606_085603_1.jpeg
 
Wszystko dobrze❤😊Dziecię ma wszystko prawidłowo, nie ma się podobno do czego doczepić 😊Uff!!! Rosnie szybciej niż wskazywal by wiek, bo większość parametrów ma tak, jakby miał skończony 21 tc, a jest o tydzień wcześniej 😊Waży 410g, szok!!! 😊ale współpracować nie chciał 😉Lekarz beznadziejny, o wszystko musialam sama pytać, bo sam z siebie nie mówił nic...
Jaki mały wielki człowiek 😍😍😍😍😍😍😍😍
 
reklama
Do góry