reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To Ci powiem, że bardzo mało masz na plusie 😉 ja nadal mniej niż przed ciąża ale to przez wymioty... Widzę, że w Holandii tak samo często usg jak w UK 😅 ja w czwartek dopiero drugie usg bd miała, mama nadzieję że w końcu się dowiem jaka płeć ☺️
No mi tez dopiero na połówkowych powiedzieli płeć, a dokładnie to sama zgadłam bo pokazała mi na monitorze dość sporych rozmiarów męskie narządy, i sama miałam powiedzieć co widzę 😂
 
reklama
Kurcze chyba bym zwariowała bez USG. Początkowo miałam wizyty co dwa czy trzy tygodnie, zawsze było podglądanie malucha. Macie cierpliwość dziewczyny 😃😃😃
Jeśli chodzi o mnie to nie mam 😂😂 ale nie mam innej opcji bo prywatnie nie zrobia mi usg. Także ostatnie miałam w 20tyg a kolejne w 32 😂 na początku było częściej jak byłam w klinice od ivf a teraz już zwykły gin/położna i lecą wg standardu
 
Kurcze chyba bym zwariowała bez USG. Początkowo miałam wizyty co dwa czy trzy tygodnie, zawsze było podglądanie malucha. Macie cierpliwość dziewczyny 😃😃😃
Wiesz co też tak myślałam, że bd panikować i w ogóle ale jakoś spokojnie wytrzymuje, może dlatego że nikt prywatnie nie przyjmuje teraz i wiem, że nie mam innego wyjścia ☺️
 
Jeśli chodzi o mnie to nie mam 😂😂 ale nie mam innej opcji bo prywatnie nie zrobia mi usg. Także ostatnie miałam w 20tyg a kolejne w 32 😂 na początku było częściej jak byłam w klinice od ivf a teraz już zwykły gin/położna i lecą wg standardu
Uuuu to u Was i tak luksusy, u nas tylko usg w 12-tym I 20-tym i później już nie ma jeżeli wszystko jest ok... Ja bd miała że względu, że bliźniaki... Ale ogólnie to dopochwowo nikt mnie nie badał i nie zbada, tutaj tylko usg przez brzuch...
 
Mi już dziś minęło, ale wczoraj miałam to.samo.
Przepraszam dziewczyny, jeśli ja się tez do tego przyczyniłam, jeśli któraś z Was uraziłam, naprawdę przepraszam, wdałam się w niepotrzebna wymianę zdań, gdzie z reguły unikam takich konfliktów, ale po prostu nie wytrzymałam... musiałam zareagować.
Nic dobrego to nie wniosło, tylko napięcie 😕.
 
reklama
Uuuu to u Was i tak luksusy, u nas tylko usg w 12-tym I 20-tym i później już nie ma jeżeli wszystko jest ok... Ja bd miała że względu, że bliźniaki... Ale ogólnie to dopochwowo nikt mnie nie badał i nie zbada, tutaj tylko usg przez brzuch...
No ja miałam do 12 tyg co 2 tyg prawie (w 7,8 i 11tyg) potem w 15/16tyg a potem już w 20 wiec faktycznie luksus. No ale do 12 tyg miałam w klinice ivf a teraz już normalnie standardowo. Słyszałam Ze w Anglii w standardowej ciąży ostatnie usg jest w 20tyg i do porodu już nic. Mamy na pazdziernikowkach dziewczynę która właśnie do października już zero usg - 4 ciaza
 
Do góry