reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam dziewczyny, jeśli ja się tez do tego przyczyniłam, jeśli któraś z Was uraziłam, naprawdę przepraszam, wdałam się w niepotrzebna wymianę zdań, gdzie z reguły unikam takich konfliktów, ale po prostu nie wytrzymałam... musiałam zareagować.
Nic dobrego to nie wniosło, tylko napięcie 😕.


A wpie*dol by panienka chciała? Za co przepraszasz? Mnie też poniosło ale nie dam sie obrażać 😉 albo to forum jest dla wszystkich i mozna pisac o wszystkim (szczegolnie o glownym temacie i zwiazanym z nim wątpliwościach na każdym tle) albo to nie ma sensu. I przede wszystkim trzeba siebie i swoje poglądy wzajmnie szanować. 😊
 
Przepraszam dziewczyny, jeśli ja się tez do tego przyczyniłam, jeśli któraś z Was uraziłam, naprawdę przepraszam, wdałam się w niepotrzebna wymianę zdań, gdzie z reguły unikam takich konfliktów, ale po prostu nie wytrzymałam... musiałam zareagować.
Nic dobrego to nie wniosło, tylko napięcie 😕.
Mysle ze do Ciebie nikt nie ma pretensji.Wiesz czasami mozna pewne rzeczy przemilczec ale nigdy chamstwa.To dla kazdej z nas trudny czas i nikt nie potrzebuje takich komentarzy jak daje @Ugly80
 
Przepraszam dziewczyny, jeśli ja się tez do tego przyczyniłam, jeśli któraś z Was uraziłam, naprawdę przepraszam, wdałam się w niepotrzebna wymianę zdań, gdzie z reguły unikam takich konfliktów, ale po prostu nie wytrzymałam... musiałam zareagować.
Nic dobrego to nie wniosło, tylko napięcie 😕.
No co Ty, wiadomo, że orzy takich tekstach jak wczoraj leciały to trudno się było nie wkurzyć 😘
 
reklama
Do góry