reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas te wszystkie badania się ciągnęły baaaardzo długo, mam wrażenie że wieki 😁 I te ciągle pobierania krwi, wampiry pieprzone 😁😁
Ja miałam ostatnio tyle badań do zrobienia, ze jak wyciągnęła te wszystkie fiolki to mnie pot oblał, chyba 9 ich było.... Czułam jak się zasuszam 😂😂😂
no faktycznie tych badań jest trochę, ale jakoś u nas mam wrażenie ze poszło to w miarę sprawnie 😉
 
reklama
Ja mam dzisiaj jakoś gorszy dzien... Zbieraliśmy mnóstwo ubranek itp po synu. I tak ostatnio chciałam oddać rowerek i w ogóle oddawać te rzeczy. No, ale mąż mówi, żeby poczekać. Moja mama tez pare ładnych rzeczy dla dziewczynki ma po bratanicy i mówię jej żeby oddała, ze my na jednym dziecku raczej przestaniemy. I niby to decyzja przemyślana, ale smutek jest i czuje niesprawiedliwość ogromną losu. Jestem wdzięczna za to ze mam syna, ale ogarnia mnie złość kiedy widzę ile durnych osób ma dzieci i traktuje je jako przytulanki...
Podzielam całkowicie to o czym piszesz..
 
Czemu nie chcecie podejść do stymulacji. Walcz. Ja mam syna z naturalnej ciąży i jak mnie wzięło na kolejne dziecko to koniec.
To nie takie proste. Chciałam rok temu podeszliśmy do IVF właśnie po drugie dziecko. Mieszkanie nie wykończone z kasą coraz gorzej ... to ostatnie podejście. Potem musimy się skupić na bierzących wydatkach. Mój syn tez potrzebuje nowego łóżka, regału do pokoju...Jak człowiek „walczy” to nie widzi, ze dziecko tez kosztuje. Nie wiem może my mamy taka sytuacje. No, ale wpędzać się teraz w długi, gdzie potem pieniądze będą szły na dziecko czytaj zlobek w Wawie to około 1700/ miesięcznie... To raczej nas już nie stać.
 
To nie takie proste. Chciałam rok temu podeszliśmy do IVF właśnie po drugie dziecko. Mieszkanie nie wykończone z kasą coraz gorzej ... to ostatnie podejście. Potem musimy się skupić na bierzących wydatkach. Mój syn tez potrzebuje nowego łóżka, regału do pokoju...Jak człowiek „walczy” to nie widzi, ze dziecko tez kosztuje. Nie wiem może my mamy taka sytuacje. No, ale wpędzać się teraz w długi, gdzie potem pieniądze będą szły na dziecko czytaj zlobek w Wawie to około 1700/ miesięcznie... To raczej nas już nie stać.
Tyle zlobek kosztuje :o:o:o
 
Dziś beta 16.2.
według kalkulatora przyrost ok, po prostu nisko jak na ten moment.
Mam brać leki dalej ale czy jest sens? No nic póki rośnie to trzeba dać mu szansę.
W poniedziałek powtórzę. będzie odstęp 48h.

Dziś mój mąż ma urodziny, będzie na smutno
 
Podejdziecie do tej jeszcze jednej stymulacji jak bedzie trzeba co????
Ja się obraziłam na tę metodę jak 3 latek. Kiedy wierzyłam w nią bardzo, ze pomaga. No i pomaga tylko chyba już ta loteria mi nie pasuje. Wcześniej bylam bardzo zmotywowana. Nawet mówiłam tutaj na forum, ze ja po to dziecko nawet do piekła pójdę jak będzie trzeba;-P A teraz czuje ogromną złość, ze jestem w takiej sytuacji, ze metoda która mi oferują ma skuteczność rzędu 30%. Ze nie mam kasy na kolejną procedurę bo są rzeczy ważniejsze i one realnie są ważniejsze :-) chociażby łóżko do sypialni a nie materac. Osiągnęłam swoją granice. Mam mega frustracje ....
 
Dziś beta 16.2.
według kalkulatora przyrost ok, po prostu nisko jak na ten moment.
Mam brać leki dalej ale czy jest sens? No nic póki rośnie to trzeba dać mu szansę.
W poniedziałek powtórzę. będzie odstęp 48h.

Dziś mój mąż ma urodziny, będzie na smutno
A ile ona była wczoraj 12?
 
reklama
Dzień doberek 😍😍 my już po śniadanku i zabieramy nasza małą Blankę do Fun Parku w Dygowie ❤️❤️ Nie mamy swoich dzieci to pożyczamy cudze 😉😉 piękna pogoda u nas mam nadzieje ze u was tez słonko ❤️❤️ Pięknego dnia dziewczynki!!! Tak ty się ostatnio zrobiło pozytywnie 😍😍😍 niech już się zaczynaja te szczęśliwe transfery ✊❤️ Jaaaa chce mieć dziecko z Bazylka i fredka w podobnym wieku 😍😍 będziemy podróżować do siebie po Polsce przez cały rok 😂😂😂
Bardzo miło się czyta tak pozytywne posty w Twoim wykonaniu ❤️. Tak trzymać myszulko ❤️ Baw się dobrze 😘
 
Do góry