reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam dzisiaj jakoś gorszy dzien... Zbieraliśmy mnóstwo ubranek itp po synu. I tak ostatnio chciałam oddać rowerek i w ogóle oddawać te rzeczy. No, ale mąż mówi, żeby poczekać. Moja mama tez pare ładnych rzeczy dla dziewczynki ma po bratanicy i mówię jej żeby oddała, ze my na jednym dziecku raczej przestaniemy. I niby to decyzja przemyślana, ale smutek jest i czuje niesprawiedliwość ogromną losu. Jestem wdzięczna za to ze mam syna, ale ogarnia mnie złość kiedy widzę ile durnych osób ma dzieci i traktuje je jako przytulanki...
Ale Wy chyba macie jeszcze mrozaki? Czy się mylę?
 
reklama
Ja mam dzisiaj jakoś gorszy dzien... Zbieraliśmy mnóstwo ubranek itp po synu. I tak ostatnio chciałam oddać rowerek i w ogóle oddawać te rzeczy. No, ale mąż mówi, żeby poczekać. Moja mama tez pare ładnych rzeczy dla dziewczynki ma po bratanicy i mówię jej żeby oddała, ze my na jednym dziecku raczej przestaniemy. I niby to decyzja przemyślana, ale smutek jest i czuje niesprawiedliwość ogromną losu. Jestem wdzięczna za to ze mam syna, ale ogarnia mnie złość kiedy widzę ile durnych osób ma dzieci i traktuje je jako przytulanki...
Kate wiem ,że ci ciężko ale pisałaś że może jeszcze podejdziecie. Więc jest szansa ;)). A ciuchy pewnie nasze ciężarówki Ci oddadzą jak już nie będą im potrzebne także nic się nie martw !!!! To tylko rzeczy
 
Motylek, co ty robisz na forum o 3-ciej nad ranem 😱😱😱. Z baletów wracalaś?😜😘😘
Kochana nie śpię z reguły o 2, 4 często jeszcze 5. Nadal karmię piersią i te 10 czy 20 minut . Niestety córka po karmieniu kręci się, więc i tak nie śpię, łażę po internetach. No takie to mam balety 🤪 🤪 poczekaj też się doczekasz.
 
Ja mam dzisiaj jakoś gorszy dzien... Zbieraliśmy mnóstwo ubranek itp po synu. I tak ostatnio chciałam oddać rowerek i w ogóle oddawać te rzeczy. No, ale mąż mówi, żeby poczekać. Moja mama tez pare ładnych rzeczy dla dziewczynki ma po bratanicy i mówię jej żeby oddała, ze my na jednym dziecku raczej przestaniemy. I niby to decyzja przemyślana, ale smutek jest i czuje niesprawiedliwość ogromną losu. Jestem wdzięczna za to ze mam syna, ale ogarnia mnie złość kiedy widzę ile durnych osób ma dzieci i traktuje je jako przytulanki...
A co do ubranek, to my mamy takie kolektywne zbieranie i przekazywanie ubranek, my dostalismy trochę od znajomych, Maksiu używał, potem oddaliśmy mojej koleżance, potem poszły do mojej przyjaciółki, ona dołożyła to co dostała od rodziny i właśnie do mnie wróciły te najmniejsze, czekają na jesień. I potem już oddamy na stałe. Tylko kilka zostawię sobie i zrobię taki pamiątkowy kocyk😊
 
A co do ubranek, to my mamy takie kolektywne zbieranie i przekazywanie ubranek, my dostalismy trochę od znajomych, Maksiu używał, potem oddaliśmy mojej koleżance, potem poszły do mojej przyjaciółki, ona dołożyła to co dostała od rodziny i właśnie do mnie wróciły te najmniejsze, czekają na jesień. I potem już oddamy na stałe. Tylko kilka zostawię sobie i zrobię taki pamiątkowy kocyk😊
Fajny pomysł na kocyk :-)
 
Mamy ale one kiepsko rokują 3BC i 2BC wrócimy teraz i koniec. Najsilniejsze trzy już poszły i beta 0.
Bierz te co zostały i się zastanówcie co robić. Jak nam się skończyły mrozaczki to od razu podchodziliśmy do drugiej stymulacji. Wiadomo, ze każdy musi sam podjąć tę decyzję, ona nie jest łatwa. Ale jak czytam o tym smutku, to chyba jednak chciałabyś drugiego dziecka... Rób tak, żebyś potem za kilka lat nie żałowała podjętej decyzji.
Fajny pomysł na kocyk :-)
W necie znalazłam i mnie zauroczył 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20200517_230514_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200517_230514_com.instagram.android.jpg
    509,6 KB · Wyświetleń: 74
Kate wiem ,że ci ciężko ale pisałaś że może jeszcze podejdziecie. Więc jest szansa ;)). A ciuchy pewnie nasze ciężarówki Ci oddadzą jak już nie będą im potrzebne także nic się nie martw !!!! To tylko rzeczy
No w sumie :-) będziecie mi zbiórki robic. A tak serio jak będzie kasa na ivf to i na ciuchy będzie:-)
 
Dzień doberek 😍😍 my już po śniadanku i zabieramy nasza małą Blankę do Fun Parku w Dygowie ❤️❤️ Nie mamy swoich dzieci to pożyczamy cudze 😉😉 piękna pogoda u nas mam nadzieje ze u was tez słonko ❤️❤️ Pięknego dnia dziewczynki!!! Tak ty się ostatnio zrobiło pozytywnie 😍😍😍 niech już się zaczynaja te szczęśliwe transfery ✊❤️ Jaaaa chce mieć dziecko z Bazylka i fredka w podobnym wieku 😍😍 będziemy podróżować do siebie po Polsce przez cały rok 😂😂😂
 

Załączniki

  • D9CED3FC-FBEE-4BD2-9735-A85A0009105A.jpeg
    D9CED3FC-FBEE-4BD2-9735-A85A0009105A.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry