reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam dzisiaj jakoś gorszy dzien... Zbieraliśmy mnóstwo ubranek itp po synu. I tak ostatnio chciałam oddać rowerek i w ogóle oddawać te rzeczy. No, ale mąż mówi, żeby poczekać. Moja mama tez pare ładnych rzeczy dla dziewczynki ma po bratanicy i mówię jej żeby oddała, ze my na jednym dziecku raczej przestaniemy. I niby to decyzja przemyślana, ale smutek jest i czuje niesprawiedliwość ogromną losu. Jestem wdzięczna za to ze mam syna, ale ogarnia mnie złość kiedy widzę ile durnych osób ma dzieci i traktuje je jako przytulanki...
To ze masz jedno dziecko, wcale nie znaczy, ze chęć posiadania drugiego, jest mniejsza czy ze w ogóle Twoje zmartwienia są mniejsze niż tych co nie maja. Myśle ze to całkiem naturalne, bo ja na razie marze chociaż o jednym, ale wiem, ze chciała bym chociaż dwoje lub nawet troje...
Macie jeszcze dwie szanse na dziecko i możesz być jeszcze dwa razy w ciazy. Ja miałam 3 zarodki 4AA i dwa 4AB i jeden się nie rozmrozil prawidłowo, a z dwóch beta była zero, wiec nie patrz za bardzo na te numerki. Czuje ze i tak się nie poddasz 😉😉😉
 
Nam tez, także wszystko zależy od tego co @KiedyPytam co u Was jest przyczyna. Dużo badań przed wami, ale to wszystko idzie dość sprawnie. Jeśli już coś wiesz, to napisz nam, co jest u Was przyczyna 😉

U nas te wszystkie badania się ciągnęły baaaardzo długo, mam wrażenie że wieki 😁 I te ciągle pobierania krwi, wampiry pieprzone 😁😁
 
Ja mam dzisiaj jakoś gorszy dzien... Zbieraliśmy mnóstwo ubranek itp po synu. I tak ostatnio chciałam oddać rowerek i w ogóle oddawać te rzeczy. No, ale mąż mówi, żeby poczekać. Moja mama tez pare ładnych rzeczy dla dziewczynki ma po bratanicy i mówię jej żeby oddała, ze my na jednym dziecku raczej przestaniemy. I niby to decyzja przemyślana, ale smutek jest i czuje niesprawiedliwość ogromną losu. Jestem wdzięczna za to ze mam syna, ale ogarnia mnie złość kiedy widzę ile durnych osób ma dzieci i traktuje je jako przytulanki...
wow pierwszy raz sie chyba tak uzewnetrznilas ;) heheheh ale dlaczego te przytulanki - ja myslalam ze jak sie przytula to sie kocha ;) Ogarnj sie - jestes przed transferem ;)
 
reklama
Kochana nie śpię z reguły o 2, 4 często jeszcze 5. Nadal karmię piersią i te 10 czy 20 minut . Niestety córka po karmieniu kręci się, więc i tak nie śpię, łażę po internetach. No takie to mam balety 🤪 🤪 poczekaj też się doczekasz.
jejkkkuuu tyle razy sie zastanawialam ze jak by sie w koncu udalo to czy ja sie obudze w nocy do dziecka??!!!!
 
Do góry