reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie uwagi. Już mi troszkę lepiej. Mąż mnie wyciągnął na spacer bo dzisiaj piękna pogoda i trochę wyluzowałam 😊 strasznie polubiłam spacery. Lekarz zabronił przed i po transferze większych aktywności, a że ja od dłuższego czasu jak mi pot nie zaleje twarzy raz dziennie to źle się czuje, więc pewnie brak sportu też ma swój wpływ na moje samopoczucie. Nie mniej już jest dobrze. Ufam swoim lekarzom i wierzę, że zrobią wszystko żeby się udało :) A Wam jak mija niedziela?
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie uwagi. Już mi troszkę lepiej. Mąż mnie wyciągnął na spacer bo dzisiaj piękna pogoda i trochę wyluzowałam 😊 strasznie polubiłam spacery. Lekarz zabronił przed i po transferze większych aktywności, a że ja od dłuższego czasu jak mi pot nie zaleje twarzy raz dziennie to źle się czuje, więc pewnie brak sportu też ma swój wpływ na moje samopoczucie. Nie mniej już jest dobrze. Ufam swoim lekarzom i wierzę, że zrobią wszystko żeby się udało :) A Wam jak mija niedziela?
Ja dopiero jestem po obiedzie i zaraz będę piła drugą kawkę 😊. Też "lubię" ćwiczyć 😉Ja ćwiczę żeby więcej żreć, już kiedyś pisałam 😅. Byłam dziś biegać i jak wbiegłam do lasu jechal jakiś koleś dżipem i powiedział żebym uważała bo wilki u nas są 😱😱😱. I że ostatnio niedaleko jakiegoś psa myśliwskiego zagryzły 😱. Zapitalalam z powrotem aż się kurzyło i psy nie mogły za mną nadążyć
 
Na pierwszym spotkaniu lekarz specyficzny, oryginalne poczucie humoru, mówi prosto z mostu co i jak 😊 ale my z mężem poczuliśmy pierwszy raz że jesteśmy w dobrych rękach 😊 przegląda z zainteresowaniu i uwaga dokumenty medyczne. Zamora prowadził u nas cała stymulację, niestety punkcję miałam u innego lekarza ale na transfer za nasza prośba on przeprowadził 😊 teraz czekamy na rezultaty w środę będę robić betę 😍 pierwszy raz miałam blastocysty 5.1.1 we wcześniejszej klinice maks 3.2.2
O kurde, no to super🥰 mocne kciuki!!!!
Obym Cie juz w klinice za 2 miechy nie spotkala✊🏻✊🏻✊🏻
Rozumiem ze wczesniej mialas inna klinike
Przyczyne macie zdiagnozowana?
Cos nowego Wam zalecil czego wczesniej nie mialas?
I czy immunologie bierze pod uwage i zalecenia immunologa?
Zawsze jestescie we dwoje na wizycie??
Mocne mocne kciuki!!
 
reklama
Ja dopiero jestem po obiedzie i zaraz będę piła drugą kawkę 😊. Też "lubię" ćwiczyć 😉Ja ćwiczę żeby więcej żreć, już kiedyś pisałam 😅. Byłam dziś biegać i jak wbiegłam do lasu jechal jakiś koleś dżipem i powiedział żebym uważała bo wilki u nas są 😱😱😱. I że ostatnio niedaleko jakiegoś psa myśliwskiego zagryzły 😱. Zapitalalam z powrotem aż się kurzyło i psy nie mogły za mną nadążyć
Hahahaha wyobrażam sobie :) ale wilki to jest część naszego środowiska, trzeba je szanować :) W Warszawie mało jest takich dzikich miejsc niestety. Zazdroszczę nawet tego sprintu :D
 
Do góry