reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uwielbiam fasolkę szparagową, i żółtą i zieloną, mogę tonami wcinać 😜😜😜.
Ja też ludziom w ogródki zaglądam, teraz jest jakoś ładniej niż kiedyś, ludzie zaczęli dbać o ogrody 😊. Nawet moja wieś od kilku lat jest coraz ładniejsza, sadzą dużo kwiatów, ozdobnych krzaczków, i pięknych drzew. Aż miło wyjść na spacer 😍.
Naprawdę widać, ze ludzie bardziej dbają o ogródki niż kiedyś i starają się żeby było ładnie, ja uwielbiam podglądać ;) ale kochana Ty jesteś znawca róż, powiedz mi proszę co mam zrobić z moimi bo maja dziwne plamy...i Ty zasilasz swoje nawozami?
B6FBF110-20C4-411D-9A6D-A1362AC42C84.jpeg
 
Dzień dobry dziewczynki ❤
A przynajmniej mam nadzieję, że dla Was dobry. Ja mam jutro transfer i stres nie z tej ziemi. Chciałam Was o coś zapytać. Może to głupie, ale czytam o ciążach biochemicznych, o ciążach pozamacicznych. Myslalam że to nas nie dotyczy. Bo jak może być puste jajo, skoro wiemy że jest zarodek! Jak może być ciąża pozamaciczna skoro transfer jest do macicy. Im bliżej tego dnia tym więcej obaw. Podnieście mnie jakoś na duchu:(

Kochana, chciałabym Ci pomóc ale tępa jestem w tym temacie, jedynie co moge Ci powiedzieć że będę mocno trzymała kciuki ✊ Bądź silna, przesyłam pozytywną energie 😘😘😘❤️
 
@bazylia128 kochanie a kiedy się ostatnio bzykalas z mężem, ze tak bezpośrednio zapytam?? Bo czasem wystarczy się poprzytulać i jakby inne emocje...oczywiście polecam tez rozmowę ;) tylko rozmowy to muszą chcieć dwie osoby oczywiście, moj mąż raczej ucieka jak chce z nim porozmawiać bo ja jak zacznę to skończyć nie mogę i on ma dość bo ilości słów nie przyswaja ;) ale myśle, ze Twój mąż bardzo się o Ciebie martwi i dlatego próbuje kontrolować sytuacje. No i bierzesz steryd powsinogo Ty ;) musisz o siebie dbać i nie szlajać się nigdzie ;) a co do AK to myśle, ze czas pokaże jak będzie i nie ma co w ogóle na ten temat teraz myśleć. Ani wymuszać obietnic. Macie piękna blastke i narazie ciesz się tym co macie :) 😘😘😘
 
@bazylia128 kochanie a kiedy się ostatnio bzykalas z mężem, ze tak bezpośrednio zapytam?? Bo czasem wystarczy się poprzytulać i jakby inne emocje...oczywiście polecam tez rozmowę ;) tylko rozmowy to muszą chcieć dwie osoby oczywiście, moj mąż raczej ucieka jak chce z nim porozmawiać bo ja jak zacznę to skończyć nie mogę i on ma dość bo ilości słów nie przyswaja ;) ale myśle, ze Twój mąż bardzo się o Ciebie martwi i dlatego próbuje kontrolować sytuacje. No i bierzesz steryd powsinogo Ty ;) musisz o siebie dbać i nie szlajać się nigdzie ;) a co do AK to myśle, ze czas pokaże jak będzie i nie ma co w ogóle na ten temat teraz myśleć. Ani wymuszać obietnic. Macie piękna blastke i narazie ciesz się tym co macie :) 😘😘😘
Pisalam @fredka84 w sms ze wlaczylam sobie kiedys tzn jakies 2 tygodnie temu te 365 dni no i w trakcie mnie pojął ;) Ale ja z siebie za duzo nie dawalam ;) wiesz jak na niego to i tak dlugo :o Wiem ze ewnie sie pogodzimy ale czekam az on zacznie temat i dojdziemy o jakiegos porozumienia ;)
 
reklama
Do góry