reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry dziewczynki ❤
A przynajmniej mam nadzieję, że dla Was dobry. Ja mam jutro transfer i stres nie z tej ziemi. Chciałam Was o coś zapytać. Może to głupie, ale czytam o ciążach biochemicznych, o ciążach pozamacicznych. Myslalam że to nas nie dotyczy. Bo jak może być puste jajo, skoro wiemy że jest zarodek! Jak może być ciąża pozamaciczna skoro transfer jest do macicy. Im bliżej tego dnia tym więcej obaw. Podnieście mnie jakoś na duchu:(
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki ❤
A przynajmniej mam nadzieję, że dla Was dobry. Ja mam jutro transfer i stres nie z tej ziemi. Chciałam Was o coś zapytać. Może to głupie, ale czytam o ciążach biochemicznych, o ciążach pozamacicznych. Myslalam że to nas nie dotyczy. Bo jak może być puste jajo, skoro wiemy że jest zarodek! Jak może być ciąża pozamaciczna skoro transfer jest do macicy. Im bliżej tego dnia tym więcej obaw. Podnieście mnie jakoś na duchu:(
Hmmmmm ja juz chyba wszystko przerobilam tylko nie ciazy pozamacicznej a u mnie to bardzo prawdopodobne bo przy niedroznych jajowodach czesto sie tak konczy ;( Narazie o tym nie mysl, tzn musisz miec swiadomosc ze tak moze sie zdarzyc ale dzisiaj sie ciesz jutrzejszym transferem ;)
 
Hmmmmm ja juz chyba wszystko przerobilam tylko nie ciazy pozamacicznej a u mnie to bardzo prawdopodobne bo przy niedroznych jajowodach czesto sie tak konczy ;( Narazie o tym nie mysl, tzn musisz miec swiadomosc ze tak moze sie zdarzyc ale dzisiaj sie ciesz jutrzejszym transferem ;)
Postaram się. Dziękuję ❤ dobrze że potem dwa dni do pracy i długi weekend. Pojadę sobie do mamy 😊
A co u Ciebie Bazylko? Coś próbuje podczytywać, ale jak nam otworzyli salony to pracy mam po łokcie :D Ty masz transfer za miesiąc tak?
 
A my wróciliśmy już z rowerka, byliśmy godzinę ( ja jestem walnięta, ale uwielbiam jeździć i patrzeć jak ludzie maja w ogrodach ;) i sobie w trakcie przypomniałam, ze moja maja idzie 😭 i sobie nie nagrałam 😭😭 No ale trudno, pooglądałam w innych domach ;) i wcinam już drugie śniadanie 😋 rosół nastawiony a na drugie dziś pieczony kurczak w całości z batatami i fasolka szparagowa 😋😋 ale żadnego ciacha nie mam 🤔 za to mam wino bezalkoholowe do obiadu ;) oszczędzam się trochę po tych antybiotykach ;)
Uwielbiam fasolkę szparagową, i żółtą i zieloną, mogę tonami wcinać 😜😜😜.
Ja też ludziom w ogródki zaglądam, teraz jest jakoś ładniej niż kiedyś, ludzie zaczęli dbać o ogrody 😊. Nawet moja wieś od kilku lat jest coraz ładniejsza, sadzą dużo kwiatów, ozdobnych krzaczków, i pięknych drzew. Aż miło wyjść na spacer 😍.
 
Postaram się. Dziękuję ❤ dobrze że potem dwa dni do pracy i długi weekend. Pojadę sobie do mamy 😊
A co u Ciebie Bazylko? Coś próbuje podczytywać, ale jak nam otworzyli salony to pracy mam po łokcie :D Ty masz transfer za miesiąc tak?
Podobno ;) Najpierw sraczing i w lipcu biore tego mojego jedynego siłacza ;)
 
reklama
Uwielbiam fasolkę szparagową, i żółtą i zieloną, mogę tonami wcinać 😜😜😜.
Ja też ludziom w ogródki zaglądam, teraz jest jakoś ładniej niż kiedyś, ludzie zaczęli dbać o ogrody 😊. Nawet moja wieś od kilku lat jest coraz ładniejsza, sadzą dużo kwiatów, ozdobnych krzaczków, i pięknych drzew. Aż miło wyjść na spacer 😍.
hehehehehe A gdzie ty nie zagladasz 😂 😂 😂 Kiedys chyba chcialas @nieagatka namowic zeby nam pokazala swoje 4 litery 😂😂😂 A jak tylko ktos nowy sie na forum pokaze to pierwsza zebrzesz zeby ryjka pokazal 😂😂😂 Boooosszze uspokujcie mnie dzisiaj - @milagors wez sie za mnie !!!!!!
 
Do góry